Cumartesi, Aralık 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaAnasayfa Sliderİntema’nın ezber bozan müşteri odaklı hizmet anlayışı “TCXA 2023”ten ödüllerle döndü

İntema’nın ezber bozan müşteri odaklı hizmet anlayışı “TCXA 2023”ten ödüllerle döndü

1978’den beri kişiye özel sunduğu mutfak çözümleriyle Türkiye’nin köklü markası İntema, “Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri / TCXA 2023”te “Müşteri İçgörüsünün En İyi Kullanımı – İnovasyon” ve “Müşteri Her Şeyin Kalbinde” kategorilerinde 2 gümüş ödül birden kazandı.

Mutfağı sadece yemek pişirilen bir yer olmanın ötesinde bir yaşam alanı olarak konumlandıran İntema’nın müşterisini odağına koyduğu yeni nesil hizmet anlayışının başarısı ödüllerle taçlandı. Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri – TCXA 2023’e iki kategoride katılan İntema, yarışmanın “Müşteri İçgörüsünün En İyi Kullanımı – İnovasyon” kategorisinde gümüş ödüle layık bulundu.

İntema bu ödülü, yaptığı tüketici araştırmaları ve anketler sonucu, sektördeki mutfak yenileme sürelerinde müşteri beklentilerini gözeterek başlattığı “3 haftada teslim” hizmeti ile aldı. Sektördeki diğer oyuncuların da benzer imkanları sunmaya başlamasıyla İntema, tüketicilerin daha kısa sürelerde mutfaklarına kavuşmalarına olanak tanıyan bu hizmetin sektöre kazandırılmasına öncülük etti.

Türkiye’nin çeşitli illerindeki İntema mağazaları ise tüketici iç görülerinden ve geri bildirimlerinden beslenerek başlatılan dönüşüm hareketi v e müşteri deneyimini üst seviyeye taşıyan yeni nesil mağazacılık hizmetleriyle, yarışmanın “Müşteri Her Şeyin Kalbinde” kategorisinde gümüş ödüle sahip oldu.

Odağında her zaman müşteri memnuniyeti var

Eczacıbaşı çatısı altındaki İntema; marka gücü, zamansız mutfak tasarımları ve sunduğu kalite güvencesiyle bugün Türkiye’de mutfak alanında en önemli adreslerin başında geliyor. Odağına aldığı müşteri odaklı hizmet anlayışını yeni projelerle sürekli ileri taşıyan İntema, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor.

Mutfaklarını İntema’dan seçen ziyaretçilerine uzman bir mimar tarafından tasarlanan “anahtar teslim” projeler sunan İntema, tüketicileri için mutfağın henüz projelendirme aşamasından sevk ve montajına kadar tüm süreci bizzat yöneterek, nitelikli satış sonrası hizmet sunarak ihtiyaç duymaları halinde her zaman müşterilerinin yanında oluyor.

Mutfaklarını İntema ile yenilemek isteyenler, İntema mağazalarına geldiklerinde sadece mutfak modelini seçmekle kalmayıp eviye, tezgah, cihaz, karo gibi tamamlayıcı ürünleri de dilerse aynı adresten temin ederek, mutfağa dair tüm ihtiyaçlarını aynı adresten eksiksiz bir şekilde tamamlama olanağına sahip oluyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER