Perşembe, Aralık 7, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaYalıtım/İzolasyonYılın Profesyoneli Ödülü Mapeı Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur’un Oldu

Yılın Profesyoneli Ödülü Mapeı Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur’un Oldu

Yapı kimyasalları devi Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur, Yalıtım Dergisi tarafından 18.si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde “Yılın Profesyoneli” ödülüne layık görüldü.

Yalıtım dergisi tarafından her yıl düzenlenen ‘Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu. 13 Nisan Salı günü gerçekleştirilen ödül töreninde yalıtım sektörünün en iyileri ödüllerini alırken, başarılı iş insanı Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur “Yılın Profesyoneli” ödülünün sahibi oldu. 

SEKTÖRE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

Yılın profesyoneli seçilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Selman Tarmur “80 yıllık tecrübesiyle yapı endüstrisinde dünya lideri haline gelen Mapei ile 8 yıldır Türkiye’deki faaliyetlerimizi başarı ile sürdürüyoruz. Sektörün en prestijli organizasyonlarından Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde takdir görmek, başarılarımızın fark edilmesi çok güzel bir duygu… Verilen ödüller sayesinde genç nesillere örnek olmamız gerektiğinin bir kez daha farkına varıyoruz. Mapei Türkiye olarak sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte böyle bir ödüle layık görülmek, bir kez daha doğru yolda olduğumuzu göstererek motivasyon sağladı. Önümüzdeki dönemde de Mapei olarak çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza aynı iş disiplini ile devam edeceğiz” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER