Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaYalıtım/İzolasyonStorbox Panjur ile Her Şey Çok Daha Kolay

Storbox Panjur ile Her Şey Çok Daha Kolay

Egepen Deceuninck’e ait  Storbox Panjur Sistemi ile mekanlarız hem daha yalıtımlı hem de daha güvenli. Storbox Panjur, eşsiz yapısıyla güneş ışığı, yağmur ve toz gibi olumsuz dış etkenlere karşı mekanlarınızı korur.

Yaz mevsiminde artan sıcaklar, serin ve ferah bir ortamın konforunu öncelikli kılıyor. Mekanlara pratik ve estetik çözümler sunan Egepen Deceuninck Storbox Panjur Sistemi, güvenlik, yalıtım ve enerji tasarrufu avantajının yanı sıra yaşam alanlarında konfor vadediyor. Güneş ışığı, toz ve yağmur gibi hava koşullarına karşı koruma sağlayan Storbox Panjur Sistemi, kolay temizlenebilme özelliği sayesinde de kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.


Güvenli mekanlar için tasarlandı

Sıcak havaların yanında, soğuk havalara karşı da etkili olan Storbox Panjur Sistemi, hırsızlık olayına karşı da güvenlik avantajı sunuyor. Mekanlara şık ve pratik çözümler sunan sistem, mimari yapıyla da bütünlük sağlıyor. Zengin renk seçeneklerine sahip Storbox Panjur sistemi, mekanlara daha dekoratif bir görünüm sunarken, yaz aylarında sineklere karşı da maksimum ölçüde koruma sağlıyor. Sistem tercihe göre, sürme sineklik veya stor sineklikle de kombine edilebiliyor.

Gürültüyü dışarıda bırakıyor

Panjur lamel seçeneği ile Ege ve Mini Panjur olarak kullanılabilen Storbox Panjur Sistemi, tek pencereye, kapı üstüne ve çoklu panjur uygulaması gerektiren mekanlara kolaylıkla uygulanabiliyor. Gürültüyü engelleyen yapısı ile sistem; 165 mm ve 200 mm olarak iki farklı boyutta üretiliyor ve doğrama üstü panjur olarak kullanılıyor. Yüksek ısı yalıtımı sağlamak amacıyla 165×200 mm ve 200×235 mm kutularda özel sistem içinde bulunuyor

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER