Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaYalıtım/İzolasyonRavago Bina Çözümleri, Marka Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ravago Bina Çözümleri, Marka Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ulusal fm radyo kanallarında en çok reklam veren markalar içerisinde ilk 20’de…

Yaklaşık 40 ülkede 350’nin üzerinde noktada faaliyet gösteren Belçika merkezli Ravago grubun yalıtım ve inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği yapılanması Ravago Bina Çözümleri, marka yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye yalıtım pazarında 30 yıldır faaliyette bulunan farklı şirketleri satın alarak tek çatı altında bir araya getirmesinin ardından, gerek usta, gerek bayi, gerekse son kullanıcılar tarafında marka yatırımı adına pazarlama faaliyetleri yürüten firma, Isı yalıtım grubunda üreticisi bulundukları Ravatherm” markalı XPS ve Taş Yünü ürünlerinin yanı sıra  “su yalıtım ürünlerinde  ise “Ravaproof” markası ve dağıtımını yapmakta olduğu Dupont Tyvek ve Dowsil markalarını hızlı, güvenilir ve verimli şekilde kullanıcılar ile buluşturuyor.

300’e yakın bayi ağı ve çözüm ortağı ile, 30 yıldır en prestijli  projelerin tercihi olan firma, marka bilinirliliğini son kullanıcı tarafında da arttırmak adına kurguladığı iletişim stratejisi ve yeni reklam kampanyası ile Türkiye’nin en çok dinlenen 14 ulusal radyo kanalında yayında.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve doğru fiyat politikasıyla müşterilerinin daima yanında olan Ravago Bina Çözümlerinin reklam stratejisi, tüm ürünlerinin tek çatı altında konumlandırılarak son derece açık ve anlaşılır bir algı tesis etmek amacı ile şekillendirildi.

Bu bağlamda hazırlanan reklam jingle’ı ile Türkiye’nin en çok dinlenen ve erişimi yüksek olan ulusal radyo kanallarında oluşturulan medya planlama stratejisi ile Ravago melodisi  dinleyici beğenisine sunuldu. Haziran ayında başlayan kampanya 14 ulusal radyo kanalında Ekim ayına kadar aralıksız yayında kalacak.  

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve doğru fiyat politikası ile daima müşterilerinin yanında olan Ravago Bina Çözümleri markasına verdiği değerle büyümeye devam ediyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER