Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaYalıtım/İzolasyonMantolamanın ‘İyisi’ Bonus 16 Cm Taş Yünü İle Ağaoğlu Çekmeköy’de

Mantolamanın ‘İyisi’ Bonus 16 Cm Taş Yünü İle Ağaoğlu Çekmeköy’de


Ağaoğlu Çekmeköy Projesinde 16 Cm Taş Yünü ile Bonus, Doğru Yalıtımın Adresi Olmaya Devam Ediyor!


Ağaoğlu’nun son gayrimenkul projesi olan Çekmeköy Park, alışveriş caddesi, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranları, mağazaları, açık yüzme havuzu ve fitness salonları ile  Çekmeköy’ün en nadide lokasyonlarından birinde yükselmektedir.

Proje, konut bloklarının altında Dubai tarzı mimari alışveriş merkezi tasarımıyla öne çıkan bir alışveriş caddesi konseptiyle tasarlandı. Proje, yakınında bulunan metro hattı ile İstanbul’un en merkezi noktalarına hızlı ulaşımıyla bağlantı yollarına yakın bir konumda yer almaktadır.


BONUS Premium Serisi Taş Yünü

Su itici özelliği, yüksek yoğunluğu ve yüzeye dik çekme kuvveti dayanımı ile BONUS Premium serisi taş yünü, mantolama sistemleri için mükemmel ısı direnci ve iyi bir ses emiciliği sunmaktadır.

BONUS Premium serisi; ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla dış cephelerde mantolama altında kullanılmaktadır.


Kalın yalıtım sayesinde performansını katlayan Bonus Taş Yünü, enerji tasarrufunu artırarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına da destek sağlıyor.

2012’den bu yana çok sayıda prestijli konut projesi, enerji santrali, sağlık ve ulaşım yapıları, endüstriyel tesis ve iklimlendirme sektörünün yalıtım malzemesi tercihi olan Bonus Taş Yünü, şimdi de Ağaoğlu’nun son projesi Çekmeköy Park’ta kullanılıyor.

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımında ‘İyisi’ : Bonus Taş Yünü

2012 yılından bugüne milyonlarca metrekare kullanımı ile ülkemizin ısı, ses ve yangın yalıtımı alanındaki lider markalarından olan Bonus Taş Yünü, yarım asırlık sanayicilik tecrübesi ve yalıtım sektöründe 19 yıla yaklaşan üretici kimliğine sahip Eryap Grup’un Sakarya/Hendek’teki %100 Türk sermayeli ve yüksek teknolojiye sahip tesislerinde üretiliyor. Yurt içindeki kullanımının yanı sıra çeşitli ülkelere ihraç edilen Bonus Taş Yünü, AB normlarına uygunluk anlamına gelen CE standartlarına sahip olarak yalıtımın “iyisini” sunarken, EUCEB belgesi ile de doğaya zarar vermeden, çevre dostu olarak üstün yalıtım performansı ile göz dolduruyor.

Düşük Isıl İletkenlik, Bina Ömrü Boyunca Mükemmel Performans

Bonus Taş Yünü kullanılacağı detay ve alana göre değişen yoğunluk ve kalınlık özellikleri ile geniş ürün çeşitliliği sunuyor. 0,033 W/mK gibi oldukça düşük ısıl iletkenlik katsayısı, çeşitli yoğunluk ve kalınlıkları ile mükemmel yalıtım sağlayan Bonus Taş Yünü, tozuma yapmama özelliği ile kullanıcı ve uygulayıcı dostu olmasının yanı sıra enerji verimliliğini de garanti ediyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER