Salı, Aralık 5, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaYalıtım/İzolasyonLegend Sürme ile kolay kullanım ve kusursuz yalıtım

Legend Sürme ile kolay kullanım ve kusursuz yalıtım

Egepen Deceuninck’in geliştirdiği, ısı ve ses yalıtımında en etkili çözümlerden birini sunan Legend Sürme Sistemi, sıcak havaları güvenle karşılıyor. Yenilikçi ve öncü ürünleri ile dikkat çeken Egepen Deceuninck, Legend Sürme Sistemi ile ses ve ısı yalıtımını en üst düzeye taşıyarak, estetik tasarım ve kolay kullanımı bir arada sunuyor.

Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan PVC pencere ve kapıların, mimari tasarımlara uyum sağlamasına ve özellikle kolay kullanılabilir olmasına dikkat ediliyor. Ancak ses ve ısı yalıtım performansını düşürdüğü gerekçesiyle sürme sistemler kullanıcılar tarafından bugüne kadar çok tercih edilmiyordu. Egepen Deceuninck, sürme sistemlerinin bu dezavantajı ortadan kaldırmak, mekânlara yer kazandırmak, kullanım kolaylığı sağlamak ve geniş açıklıklarda uygulanabilme özelliklerini daha da ön plana çıkartmak amacıyla Legend Sürme Sistemi’ni kullanıcıların deneyimine sundu. Ses ve ısı yalıtımında üst düzey bir performans gösteren Legend Sürme Sistemi, estetik tasarımıyla da öne çıkıyor.

15 farklı renk seçeneği ile dekoratif mekanlara imkan tanıyor

Yüksek performansı, güçlü izolasyonu ve çok kolay kullanımı ile mekânlara maksimum fayda sağlayan Legend Sürme Sistemi, 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahip. Diğer sürme sistemlerine göre daha iyi hava sızdırmazlığına sahip olma iddiasını taşıyan Legend Sürme Sistemi, 52 mm cam kalınlığa izin vererek, yüksek yalıtım özellikli cam seçeneklerine de olanak sağlıyor. 15 farklı renk seçeneğiyle alternatif dekorasyon imkânları sunan seri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında kusursuz bir denge kuruyor.  

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER