Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeYurtbay Seramik Coverings 2022’de İnovatif Ürünlerini Lanse Edecek

Yurtbay Seramik Coverings 2022’de İnovatif Ürünlerini Lanse Edecek

YURTBAY, TÜM YENİLİKLERİ İLE COVERINGS 2022’DE

YENİ KOLEKSİYONLARINI LAS VEGAS’TA TANITACAK

Amerika’da düzenlenen ve seramik sektörünün önemli platformlarından biri olan Coverings Fuarı; bu yıl 5-8 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek. ‘Doğadan Sanat’a mottosu ile ürünlerini tasarlayan Yurtbay Seramik, Coverings Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını tanıtacak.

Amerika’nın en büyük ve dünyanın en prestijli seramik karo ve doğal taş fuarı olarak nitelendirilen Coverings 2022, 5-8 Nisan tarihleri arasında Las Vegas kentinde gerçekleşecek. Yurtbay Seramik, fuarda Booth C 10726 da yeni koleksiyonlarını ve ihracata yönelik hazırladığı ürünlerini tanıtacak. Ayrıca hazırlamış olduğu Reklam kampanyası ile de etkili bir iletişim planlayan Yurtbay Seramik, % 100 Türk bir marka olarak ‘‘Dünya’nın her köşesindeyiz.’’ Temasını vurguladığı konseptiyle nihai tüketicilere ve sektör profesyonellerine Coverings’de yer aldığının duyurusunu yapıyor.

Dünyanın dört bir yanından, 40’ın üzerinde ülkeden sektör profesyonellerinin katılacağı fuarda, seramik ve karolardaki en son trendler, renkler, ebatlar ve teknolojik yenilikler tanıtılacak. Doğal taş ve taş endüstrisinin her alanından üreticileri buluşturan platformda sektör profesyonelleri, karar vericiler ve nihai tüketici bir araya gelecek.

Yurtbay Seramik Coverings’de, özgün ve özgür tasarımlarını, farklı renk ve ebat seçeneklerini, tüm yeniliklerini sektör profesyonelleri ve nihai tüketicinin beğenisine sunacak. Ares, Aster, Atlantic, Avenue, Baron, Beyond, Calacatta Aqua, Core, Dione, Eternal, Etna, Fiona, Folk, Garda, Manhattan, Materia, Metal Wood, Mistral, Natron, Patria, Pavillion, Stamp, Serenity, Solid ve Viola, Yurtbay’ın sunacağı koleksiyonlar arasında.

Bugün, 60’ın üzerinde ülkeye ürünlerini pazarlayan Yurtbay, ABD pazarındaki satış oranını da her yıl artırarak Türk Seramiği’nin kalitesini ve seçkinliğini tüm dünyaya tanıtıyor.

https://youtu.be/yh1u0VCni9U
- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER