Perşembe, Aralık 7, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeSeramiksan Tasarımlarıyla Banyolara Damgasını Vuruyor

Seramiksan Tasarımlarıyla Banyolara Damgasını Vuruyor

En son trendleri yakından takip eden Seramiksan, yepyeni tasarımlarıyla tüm mekanlara can veriyor. Son dönemdeki yeni koleksiyonları; tasarımcı iş birlikleri ile ön plana çıkıyor.

Birbirinden çarpıcı Stella ve Livello serilerinin tasarımcısı Bilge Nur Saltık tasarım konseptini şu şekilde tanımlıyor;

“Objelerin ardındaki hikayeler beni hep meraklandırmıştır. Değişik kültürlerden ve insan davranışlarından ilham alıyor, objelerin ardındaki hikayelerle ilgileniyorum. Tasarımlarımda geleneksel zanaat yöntemleri ve deneysel üretim tekniklerini çağdaş objelerde sentezliyorum. Günlük hayatımıza keyif katacak ürünler tasarlamayı hedefliyorum.”

‘’Lavabo kenarında kullanılan alanı arttırmaya odaklanan Livello serisi, oval ve silindirik olmak üzere iki tezgah üstü lavabodan oluşuyor. Üst üste tasarlanmış iki katman, kullanılan alanı genişletirken, kullanıcıyı daha düzenli olmaya motive etmeyi amaçlıyor. Günlük temizlik ve bakım, rutinde kullandığımız ürünleri lavaboda depolamayı mümkün kılan Livello, lavabonun etrafını kirletmeden ürünlerin kullanılmasını ve ardından temizliğini de kolaylaştıyor.”

Stella serisi ise; ‘’vitrifiye ürünlerine çağdaş bir bakış açısı sunuyor.

Geometrik formları günlük hayata adapte eden seri, oval ve silindirik olmak üzere iki tezgah üstü lavabodan oluşuyor. Elması andıran tabanı, üst kısmında dairesel bir formla tamamlanıyor. Dış yüzeyi kıvrılmış Origami formlarını andıran Stella koleksiyonu, banyolara zarif bir dokunuş sunuyor.’’

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER