Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeQUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor

QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor

QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem şıklık hem hafiflik katıyor.

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, 7 mm’lik devrim niteliğindeki yeni ince formlu Lave Dore serisi ile mekanlara yepyeni bir soluk getiriyor. 

Özel kalınlığı sayesinde mekanlara hafiflik katan Lave Dore serisi, aynı zamanda mekanları siyahın zarafeti ile buluşturuyor. Lave Dore, siyah üzerine altın rengi damarları, kusursuz ve parlak yüzeyi ile stil sahibi mekanlar yaratılmasına olanak sağlıyor.

60×120 cm boyutuyla sunulan QUA Granite’in Lave Dore serisi, iç ve dış mekân tasarımlarında boyut avantajıyla birlikte uygulama kolaylığı da sağlıyor. Mutfak, banyo, bahçe, tuvalet, merdiven, teras, antre, salon ve balkon gibi alanlarda kullanılabiliyor.

Yüksek dayanımı sayesinde uzun yıllar kullanım sağlayan Qua Granite’in teknik granit serileri; kolay yüzey temizliği, yüksek ısı ve don gibi olumsuz koşullara dayanıklılığı ve kırılmaya, çizilmeye karşı dayanıklılık özellikleri ile ön plana çıkıyor.

QUA Granite’in yaşam alanlarına değer katan birbirinden farklı serilerine, farklı ebat seçenekleriyle qua.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER