Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeOkyanusun Derinliği ve Buzulların Görkemi, Yurtbay’ın Atlantic Koleksiyonu ile Yaşam Alanlarınızda

Okyanusun Derinliği ve Buzulların Görkemi, Yurtbay’ın Atlantic Koleksiyonu ile Yaşam Alanlarınızda

Yurtbay Seramik’in “önce kalite” anlayışıyla tasarlayıp tüketicinin beğenisine sunduğu inovatif ürünü Atlantic Koleksiyonu, sadece tarzı ile değil büyük ebatlarda olması ile de dikkat çekiyor.

Çağdaş mekânlara ilham olan ve mimarinin güçlü yapı taşı olarak nitelendirilen mermer, Yurtbay Seramik’in 2022 yılı için “Doğadan Sanata” mottosuyla tasarladığı koleksiyonda karşılık buluyor.

Yurtbay Seramik’in sırlı granit koleksiyonları arasında yer alan yeni serisi “Atlantic”,  okyanusları andıran koyu mavi rengi ve üzerindeki belirgin damarları ile mekânlarda sonsuzluk ve derinlik duygusu uyandırıyor. 60X120cm ebadındaki seri, parlayan yüzeyi ile de cazibesini konuşturuyor.

Mermer görünümün en ince detaylarını oldukça çarpıcı bir şekilde yansıtan seri, yaşamın her alanında, duvardan zemine alternatif oluşturuyor.

Parlak yüzeyi ve kolay temizlenme özelliği ile hijyen koşullarını da üst seviyeye taşıyan seri, mermerin prestijini mekânlara taşıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER