Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeGeberit Innovation Days için geri sayım başladı

Geberit Innovation Days için geri sayım başladı

6 – 8 Nisan 2021 tarihlerini ajandanıza kaydetmeyi unutmayın!

 Geberit’ten interaktif ürün deneyimi

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, tesisatçıları, sıhhi mühendisleri, mimarları, iç mimarları, bayi sahiplerini ve satın almacıları çok özel bir deneyimle buluşturmak için 6 – 8 Nisan 2021 tarihleri arasında Geberit Innovation Days’i düzenliyor. Üç gün sürecek interaktif etkinlik kapsamında Geberit, 2021’de piyasaya süreceği tüm ürün, sistem ve yenilikleri; tasarım, işlevsellik ve teknik alanlarındaki bilgi ve tecrübesi ile harmanlayarak katılımcılarla paylaşacak.

Geberit, 2021’de piyasaya süreceği yenilikleri, yeni ve benzersiz bir platform olan Geberit Innovation Days etkinliğinde tüm paydaşlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. www.innovation-days.geberit.tr üzerinden6 – 8 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Geberit, sıhhi tesisatçıları, tesisat mühendislerini, mimarları, iç mimarları, fuar katılımcılarını ve satın almacıları çok özel bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Geberit çözümlerinin hepsi için Innovation Days

Geberit Innovation Days Etkinliği; tasarım, işlevsellik ve teknik anlamda yapı alanıyla ilgilenen herkes için kapsamlı bilgiler sunuyor. Üç gün sürecek Innovation Days etkinliğinde Geberit, net bölümlere ayrılmış 8 farklı alanda 20-25 dakika sürecek paneller düzenleyecek. Katılımcılar, ilgilendikleri alanlarda Geberit uzmanları ile bir araya gelerek merak ettikleri soruları sorabilecek. Geberit’in 2021’de piyasaya süreceği tüm ürün ve hizmetlere kompakt bir genel bakış ile başlayacak olan etkinlik, boru hattı sistemleri, gömme rezervuar alanındaki Geberit yenilikleri ve banyolarda yüksek tasarım özgürlüğü için Geberit tasarım ve inovasyon süreçlerinin anlatımıyla devam edecek.

Banyoda kişisel konforu iyileştirme, daha hijyenik banyolar ve daha fazla alan kazanmaya yönelik çözümlerin de detaylarıyla anlatılacağı etkinlikte; Geberit akıllı klozet, otomatik taharet sistemler fotoselli ürünler, Geberit’in planlama araçları ve dijital araçları katılımcılara anlatılacak. Ayrıca gündem, ilgi alanlarına göre ziyaretçiler tarafından online olarak planlanabiliyor. Katılımcılar, tüm bu modüller için konu ve zaman programına www.innovation-days.geberit.tr adresinden ulaşabilecek.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER