Salı, Aralık 5, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeBien, yapı sektörünün en prestijli organizasyonlarından İtalya Bologna’daki Cersaie Fuarı’nda

Bien, yapı sektörünün en prestijli organizasyonlarından İtalya Bologna’daki Cersaie Fuarı’nda

Bien’in en yeni koleksiyonları İtalya’da görücüye çıkıyor

Bien, ilk kez görücüye çıkaracağı en yeni seramik karo tasarımları ve ıslak zeminlere yönelik banyo koleksiyonları ile 27 Eylül – 1 Ekim Tarihlerinde İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek Cersaie Fuarı’nda yerini alıyor.

İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve yapı sektöründe dünyanın en prestijli fuarı olarak nitelendirilen Cersaie, sektör profesyonellerini bu yıl 27 Eylül – 1 Ekim Tarihlerinde bir araya getiriyor. Her yıl daha kapsamlı olarak tasarlanan fuarda Bien, son teknoloji ile üretilmiş en gözde tasarımlarıyla bu yıl da yerini alıyor. Bien, birçok karo koleksiyonunu ilk kez fuarda görücüye çıkaracak.  Fuarda 120×180 cm ve 60x120cm ebatlı ürünler ön planda olacak. 

Seramik karo, vitrifiyenin yanı sıra armatür ve duş sistemlerinin de sergileneceği platform, karar vericileri, sektör profesyonellerini, nihai tüketiciyi bir araya getiren önemli bir dinamik. Bien, zengin ürün gamını 19’uncu hol C72-D 71 no’lu stantta sergileyecek.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER