Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaSeramik/VitrifiyeVitrA’dan Beton ve taşın hijyenik uyumu

VitrA’dan Beton ve taşın hijyenik uyumu

VitrA’nın en yeni karo koleksiyonlarından SET6.0, beton ve taşın mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşıyor. Beyaz, gri ve antrasitin farklı tonlarında 11 mat renk alternatifine sahip SET6.0, porselen duvar karolarını zengin dekorlarla buluşturuyor. Koleksiyondaki beton ve taş dokulu karolar ayrı ayrı kullanılabildiği gibi birbirleriyle de uyum sağlıyor. Üretim aşamasında V-Agent teknolojisi uygulanan karolar, koronavirüs ve bakterilerin etkisini %99,9* oranında azaltıyor.

30×60 cm boyutlarındaki duvar karoları, en yeni tasarım trendlerini yansıtan dekorlarıyla yaşam alanlarına modern bir atmosfer kazandırıyor. Kitkat olarak adlandırılan ince parçalı beton dokulu dekorlar çizgisel bir akış yaratırken, oluklu dekorlar ise dalgalı silindir formlarıyla yüzeylere hareket katıyor. VitrA SET6.0 koleksiyonu, mat yüzeylerinin yanı sıra; duvarda düz fonlar, kitkat ve oluklu dekorlar, yerde ise terrazzo ve düz fonlu porselenleriyle öne çıkıyor.

* V-Agent teknolojisinin koronavirüs (Human Coronavirus 229E ve OC43) ve bakteriler (E. coli ve S. aureus) üstündeki etkisi, Kuzey Amerika Seramik Konseyi (TCNA) laboratuvarlarında yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER