Pazar, Aralık 3, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaKalıp/İskele SistemleriLAYHER’in yeni ürünü ALÜMİNYUM FLEXBEAM ile artık köprü bakımları çok daha hızlı...

LAYHER’in yeni ürünü ALÜMİNYUM FLEXBEAM ile artık köprü bakımları çok daha hızlı ve kolay

Layher olarak, en zor alanlardaki çalışmalar için özel çözümler üretiyoruz. Hızlı ve güvenli yapılar oluşturabilmeniz için devamlı yatırımlar yapıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz ürünümüz Alüminyum Flexbeam, askı ve köprüleme alanlarında etkili bir performansa sahip olmasının yanı sıra, hafif ve uygulaması kolay bir ürün olması ile birçok konuda kullanıcısına avantaj getiriyor.

Layher FlexBeam sistemi, alt yüzey erişimi, döşeme erişimleri ve konsol erişimi için iskele konseptine yeni bir boyut katar. Alüminyum FlexBeam, önceki kafes kirişlerin geleneksel iskele yöntemleriyle zaman alan montajına göre birçok avantaja sahiptir. Geçmişte, askı iskele ve konsol uygulamaları gerektiren bölgelerde, çalışma alanı ve yaya geçit tipi iskele yapılarının inşası, zaman alan kurulum gerektiren bir dizi ağır çelik kafes kirişininin yapıya bağlanma, desteklenme ve bağlama için başka malzemelerin kullanılmasını gerektirmekteydi. Güvenli, ekonomik ve kaliteli yapılar oluşturmaya yardımcı olmak için ürettiğimiz Flexbeam, tüm bunları, hızlı montajı kolaylaştıran tek bir ürünle gerçekleştiriyor. Yüksek taşıma kapasitesi, yüzey iskelesinin hem asılı hem de dikey olarak verimli bir şekilde monte edilmesini sağlıyor.

LAYHER ALLROUND İSKELE İLE UYUMLU

FlexBeam, Layher Allround bağlantı yerleri ve boyutlarıyla uyumluluk sağlayan bileşenlerle genel uygulama ve destek uygulamaları için tasarlanmış, 280 mm yüksekliğe sahip, alüminyum dikdörtgen kutu profilden oluşmuştur. Bu alüminyum kirişin, çelik 450 kafes kirişe oranla taşıma kapasitesi de %40 daha fazladır. Bileşenler, köprü veya döşeme plakası alt yüzey erişimi için bir askı sistemi içerir. Çeşitli adaptörler, Layher Allround iskelesinin FlexBeam’in üstünde veya altında bağlanmasına izin vererek, gerektiğinde uygun erişim yöntemleri sağlar. Tüm Layher Allround sistemleriyle uyumlu olan bu yeni ürün, betona sabitlenme olanağı da sağlayan yardımcı parçalarıyla pek çok farklı alanda çözüm sunabiliyor.

Montaj ve konumlandırma kolaylığı için emniyet klipsli pimler kullanan FlexBeam sistemi, hızlı ve kolay bir şekilde kurulur. Sistem, Layher’in çelik veya alüminyum döşeme sistemlerini doğrudan kirişe entegre ederek, anında bir çalışma platformu oluşturacak şekilde tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA TAŞIMA YÜKÜ

FlexBeam, 3 metreden 7 metreye kadar uzunluklarda bulunmaktadır. Gerektiğinde kirişler FlexBeam bağlantı adaptörü kullanılarak uçtan uca birleştirilebilir. Destek ve askı için sistem bileşenleri, kiriş uzunluğu boyunca bulunur ve geleneksel kafes kirişlere kıyasla çok daha yüksek taşıma yüküne izin verir.

Layher Alüminyum FlexBeam, endüstriyel uygulamalarda, çıkıntılı (konsollu) alanlarda, köprü ve yol bakım onarım çalışmalarında daha geniş uygulama yelpazesi sunmaktadır. Flexbeam ile yaya ve taşıtlar için geçici güvenli yollarını da kolay şekilde oluşturmak mümkün.

Layher Flexbeam, tasarım ve operasyonel desteğimizin avantajıyla, müşterilerimizin yaratıcılığını ve kabiliyetini daha da geliştirecek ve Layher’in ürün geliştirme konusundaki devam eden taahhüdünün net bir kanıtıdır.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER