Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriWolf Partner Uygulamasıyla 3.500 TL Montaj Teşvik Primi Cebinizde

Wolf Partner Uygulamasıyla 3.500 TL Montaj Teşvik Primi Cebinizde

Alarko Carrier, Wolf markalı kombileri müşterilerine tavsiye eden ve satın alınmasını sağlayan tüm tesisat firmalarına, her kombi montajı için 3.500 TL “Montaj Teşvik Primi” ödeyeceğini duyurdu.

Avrupa’da ve ülkemizde sunduğu yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle dikkat çeken iklimlendirme sektörünün önemli markalarından Wolf, 12 Nisan 2021’den itibaren düzenlediği webinarlarla “Wolf Partner” uygulamasını tüm tüm tesisatçı firmalara tanıttı.

Uygulama montaj teşvik primi ve hoşgeldin primi kazandırıyor

Uzun yıllardır Alman Wolf firması ile iş birliği gerçekleştiren Alarko Carrier; Almanyada üretilen Wolf markalı kombileri müşterilerine tavsiye eden, satın alınmasını sağlayan veya kendisi satın alarak montajını yapan Wolf Partner üyesi tüm tesisat firmalarına her bir montaj sonrasında, 3.500 TL “Montaj Teşvik Primi” ödeyeceğini duyurdu.

Ayrıca, uygulamayı cep telefonuna ilk kez indiren ve üyelik işlemini tamamlayanlara ise, bir defaya mahsus 500 TL değerinde “Hoşgeldin Primi” verilecek. Android ve IOS ile uyumlu bütün akıllı telefonlardan ulaşılabilir olan “Wolf Partner” uygulamasını, bütün tesisat firmaları kolaylıkla indirebiliyor.

Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin güvencesinde olan Wolf kombilerin satışları, alarko-carrier.com.tr ve başlıca internet satış portalları üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Satış sonrası tüm hizmetler ise Alarko Carrier Yetkili Servisleri tarafından sağlanıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER