Perşembe, Aralık 7, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriMekanik Tesisat Tasarımcıları A’dan Z’ye İklimlendirmeyi Anlatıyor

Mekanik Tesisat Tasarımcıları A’dan Z’ye İklimlendirmeyi Anlatıyor

  • İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Bosch Termoteknik, sektörün tecrübeli profesyonelleri ile hazırladığı iklimlendirmenin el kitabı niteliğinde video serisinin ilk videosunu yayınladı.

Sektörün gelişimine ve eğitime verdiği önemi ‘A’dan Z’ye İklimlendirme’ projesiyle bir kez daha vurgulayan Bosch Termoteknik; iklimlendirme sektörüne yıllarını vermiş tecrübeli ve profesyonel mekanik tesisat tasarımcıları ile birlikte, dijital arşiv niteliğindeki video serisinin ilk videosunu YouTube kanalında yayınladı. Doğru ve faydalı bilgiyi işin uzmanının anlatımıyla tek bir çatı altında toplamak ve sektöre yeni katılan/katılacak olan mekanik tesisat tasarımcıları için kılavuz niteliği taşımasının hedeflendiği videolar, Bosch Termoteknik’in Bosch Termoteknoloji ve Buderus markalarının resmi Youtube kanallarında yayınlanacak. Videolarda Sektör profesyonelleri; çeşitli konular üzerine detaylı teknik bilgilendirme yaparak, bu tecrübeden yararlanmak isteyen mekanik tesisat tasarımcılarına ve yeni nesile doğru bilgiyi aktarmayı hedefliyor.

İlk videonun konusu ‘VRF sistem tasarımında doğru cihaz seçiminin önemi’

Serinin ilk videosu Bosch Termoteknoloji youtube hesabında ‘VRF sistem tasarımında doğru cihaz seçiminin önemi’ konusu üzerine yayına alındı. Tanrıöver Mühendislik kurucusu yüksek makine mühendisi sektör duayenlerinden Sayın Cevat Tanrıöver’in anlatımıyla yayına alınan videoda; Tanrıöver, 49 yıllık deneyimiyle konu hakkında bilgilere değindi.

Serinin ilk videosu için: Bosch Termoteknik YouTube Kanalı

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER