Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme Sistemleriİtalyan Sabiana’nın “Sulu Radyant Panelleri” Çukurova Isı Güvencesiyle Türkiye’de

İtalyan Sabiana’nın “Sulu Radyant Panelleri” Çukurova Isı Güvencesiyle Türkiye’de

Çukurova Isı, İtalyan Sabiana ile “sulu radyant panel” ürünleri için distribütörlük anlaşması imzaladığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Çukurova Isı, 81 ili kapsayan geniş bayi ağı ile Sabiana’nın “sulu radyant panel” ürün grubunun Türkiye’deki satışını gerçekleştirecek.

Türkiye radyant ısıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, İtalya’nın köklü iklimlendirme sistemleri tedarikçisi olan Sabiana ile “sulu radyant panel” ürünleri için distribütörlük anlaşması imzaladı. 

Çukurova Isı, anlaşma kapsamında Sabiana’nın “sulu radyant panelleri”ni 81 ili kapsayan geniş bayi ağı ile son kullanıcıyla buluşturarak, Türkiye çapında daha çok müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak.

Çözüm ortağı olduğu projelere ısıtma sistemleri konusunda; keşiften projelendirmeye, satıştan, devreye alma süreçlerine kadar komple sistem çözümü sunan Çukurova Isı, sulu radyant paneller ile fabrika, depo, hangar, cafe, restaurant, spor salonu, havalimanı, ofis, otel, okul ve hastanelerde konforlu ve tasarruflu ısıtma sağlamayı hedefliyor. 

Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman ÜNLÜ

Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman ÜNLÜ yapılan anlaşmayla ilgili olarak, “Alan ve proses ısıtmasıyla ilgili ürünlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda çeşitlendirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda 1929 yılından bu yana İtalya’nın iklimlendirme sistemleri alanında öncü markalarından biri olan Sabiana ile güçlerimizi birleştirmekten ve ileri teknoloji ürün portföyümüzün büyümesinden dolayı mutluyuz. 

Sabiana’nın yüksek mühendislik anlayışı ile geliştirdiği sulu radyant paneller, enerji tasarrufu açısından önemli bir ekonomik potansiyele sahip. Isıtmada tasarruf ve konfor sağlayacak olan bu sistemleri tercih edecek olan işletmelere ve yatırımcılara, alanında uzman bayilerimiz ve mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilecek keşif ve projelendirme hizmetini de ücretsiz olarak sunacağız. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun sulu radyant panelleri, geniş satış ağımız üzerinden hızlı bir tedarik süreci ile ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi. 

Çukurova Isı hakkında detaylı bilgi için http://www.cukurovaisi.com/ adresini ziyaret ediniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER