Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme Sistemleriİmbat, 30. Yıl Buluşmaları İle Sektör Temsilcileriyle İzmir’de Buluşuyor

İmbat, 30. Yıl Buluşmaları İle Sektör Temsilcileriyle İzmir’de Buluşuyor

İklimlendirme sektöründe 30. yaşını kutlayan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, “30. Yıl Buluşmaları” kapsamında sektörün hem ülkemizdeki hem de yurtdışındaki proje firmalarının yetkililerini İzmir’de ağırlıyor. Buluşmalar kapsamında, katılımcı kişi ve işletmelerle, İmbat’ın üretim kabiliyeti, sunduğu standart ve opsiyonel özellikler, yeni ürün grupları, Ar-Ge çalışmaları ve şirketin değeriyle ilgili bilgiler paylaşılıyor. İmbat ile ilgili bilgilerin fabrikada sunulmasıyla gerçekleşen etkinlikte konuklar, İmbat ekibiyle birlikte gerçekleştirilen İzmir gezisiyle kentin de tadını çıkarıyor.

Ekim ayında başlayan ilk etkinliğe İstanbul’da faaliyet gösteren proje firmalarından genç tasarımcı mühendisler katılım gösterirken, ikinci etkinliğin konukları ise Tanrıöver Proje ve Dinamik Proje oldu. İmbat’ın gerek üretim ve içerisinde yer aldığı projeler gerekse geleceğe yönelik Ar-Ge çalışmaları hakkında sunumlar yapılmasının yanında konuklardan gelen soruların da cevaplandı. İki gün olarak gerçekleştirilen programın ikinci gününde ise İzmir’in güzel ilçesi Urla’ya yapılan ziyaret ile Köstem Zeytinyağı Müzesi ziyareti ve Kiklad kayıklarının tarihi ile deniz arkeolojisi hakkında ilginç bilgilerin sunulduğu geziyle buluşma tamamlandı.

Kasım ayı içerisinde gerçekleşen son etkinlikte ise Ukrayna’dan katılan 16 farklı proje firmasının yetkililerinden oluşan grup ile dolu dolu üç gün İmbat’ın mühendisliği, üretimi, projeleri ve kültürü aktarıldı ve yine İzmir’in güzellikleri katılımcılarla paylaşılarak tamamlandı. İmbat 30. Yıl Buluşmaları kapsamında önümüzdeki günlerde de hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelecek konuklarla etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini dile getiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörü Bilgi Akkaya, İmbat markasını büyütmek ve geleceğe taşımak için tüm İmbat ailesi olarak birlikte çalışmaya devam ettiklerini vurguladı.

1991 yılında başladığı yolculuğuna iklimlendirme alanındaki 30 yıllık deneyimiyle devam eden İmbat, sektörün ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, yenilikçi ve verimli ürünler üreten bir Türk markası olma kimliğini sürdürüyor. Yüzde yüz yerli tasarımla ürettiği farklı ihtiyaçlara çözüm sunan çatı tipi klima, su soğutma grubu, hassas kontrollü klima, hijyenik klima, soğuk depo, klima santrali, tropikal çatı tipi klima, taşınabilir klima, yolcu yürüme köprüsü kliması gibi çok sayıda ürün bulunan İmbat, Dünyada 4 farklı kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İmbat, kararlı bir şekilde daha iyi teknolojilerle daha yaşanabilir bir çevre için iklimlendirme alanında 30 yıldır çalışmaya ve değer üretmeye devam ediyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER