Cumartesi, Haziran 3, 2023
E-Dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriForm Yerli Ürün Gamının En Yenisi: FKS Klima Santrali

Form Yerli Ürün Gamının En Yenisi: FKS Klima Santrali

Ar-Ge yatırımlarıyla sektöre öncülük eden Form Şirketler Grubu, yeni FKS Klima Santrali’ni piyasaya sundu. Eurovent sertifikalı klima santrali iklimlendirme sektöründe 56 yıllık tecrübeye sahip Form’un İzmir’de bulunan fabrikasında üretiliyor.

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form, yerli üretim ve AR-GE’ye verdiği değerle sektöre yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Temsilcisi olduğu uluslararası markaların yanı sıra yerli üretim birçok ürünüyle sayısız referansa sahip olan Form, son olarak FKS Klima Santrali’ni geliştirdi. Form bu ürünüyle, hem klasik merkezi sistem çözümleri hem de VRF (DX) sistem uygulamaları tarafında alternatif sunuyor. Eurovent sertifikasyon süreci tamamlanan FKS Klima Santralleri, özellikle Isıl Geçirgenlik sınıfında T2 (TT Class) ve Isıl Köprüleme sınıfında TB1 (TBF Class) seviyesi ile öne çıkıyor. FKS Klima Santrali Form’un İzmir’de bulunan fabrikasında geliştirilip üretildi.

Form FKS Klima Santrali, üstün teknik özellikleri sayesinde yüksek enerji verimli merkezi iklimlendirme sağlıyor. 1000 m³/h ila 100.000 m³/h debi aralığında, 60 farklı kesitte üretilebilen Form FKS Klima Santrali, özel çelik kasa yapısı ve 60 mm kalınlığında, çift kademeli, ısı köprüsüz PVC profilli panelleriyle öne çıkıyor. Galvaniz kaplı veya toz boyalı çelik profili, cam elyaf ile güçlendirilmiş naylondan yapılmış sağlam bağlantı köşeleri, PVC panel ve kabin çerçeve profiliyle üstün termal yalıtım sunuyor. 

FKS Klima Santrali, sahip olduğu çok çeşitli opsiyon ve aksesuarları ile her türlü müşteri ihtiyacına çözüm sunuyor. Yeni projelerin yanı sıra restorasyon projeleri için de uygun olan Form FKS klima Santrali oteller, kongre merkezleri, tiyatrolar, spor salonlarının yanı sıra ticari alanlar için de verimli çözümler sunuyor. Ayrıca, temizlik ve hijyen gereksinimlerinin zorunlu olduğu hastaneler, yüksek teknoloji endüstrisi, temiz odalar, ilaç veya gıda endüstrisi gibi kritik kullanım alanlarına uygunluğuyla da öne çıkıyor.

Senegal’deki Data Center iklimlendirmesi Form FKS Klima Santrali’ne emanet

2020 yılında iklimlendirme ihtiyacı için Form kalitesine güvenerek soğutma grubu, hassas kontrollü klima, fancoil, fan gibi cihazları satın alan Senegal Data Center, hizmet ve ürün memnuniyeti doğrultusunda yine Form’u tercih etti. Senegal Data Center projesine 3 adet 13,150 m3/h debiye sahip ısı geri kazanımlı Form FKS Klima Santrali satışı gerçekleştirildi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER