Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriDemirDöküm'den yeni nesil salon tipi inverter klima: A420 FI

DemirDöküm’den yeni nesil salon tipi inverter klima: A420 FI

DemirDöküm, geniş ürün gamını farklı kullanıcıların iklimlendirme ihtiyaçları doğrultusunda genişletmeye devam ediyor. Yaz sezonunu yeniliklerle açan DemirDöküm, geniş mekanlar için geliştirdiği Türkiye’nin yeni nesil inverter salon tipi kliması A420 FI’yi satışa sundu.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, soğutmadaki iddiasını yeni nesil ürünleriyle artırmaya devam ediyor. Şirket, geniş mekanlarda yazın sıcağını ve nemli havasını unutturup üst düzey konfor sağlayacak yeni nesil salon tipi inverter kliması A420 FI’yi duyurdu.

Tasarımı ve özellikleriyle kullanıcısına yeni nesil klima keyfini yaşatacak olan DemirDöküm A420 FI, soğutmanın yanı sıra ısıtma performansı ile de dört mevsim kesintisiz konfor sunacak. Estetik görünümü ile ön plana çıkan A420 FI inverter salon tipi klima, geniş mekanlar için en ideal çözümü sunacak. Yeni nesil çevreci soğutucu akışkan R32 kullanan ürün, inverter DC teknolojisi sayesinde yüksek performans sağlayıp, düşük enerji tüketimine destek oluyor.

Sahip olduğu özelliklerle çevre ve verimlilik değerlerinden taviz vermeyen, tasarımı ile bulunduğu her ortama, farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan Türkiye’nin yeni nesil salon tipi inverter kliması A420 FI’nin ön plana çıkan özellikleri ise şöyle;

Enerji cimrisi: Yaşam alanlarında en yüksek performansı en kısa sürede sağlamak üzere geliştirilen DemirDöküm A420 FI inverter donanımıyla soğutma konforunu artırırken, düşük enerji tüketimine maksimum katkıda bulunuyor.

Çevre Dostu: F-Gas regülasyonuna uygun olarak geliştirilen ürün, kullanıcıları daha çevreci olan yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile buluşturuyor.

Geniş mekanlara yenilikçi çözüm: Şık tasarımının yanı sıra montaj kolaylığıyla yaşam alanlarında istenilen hava konforunu sunan ürün, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesi ile çok daha geniş mekanlarda ideal iklimlendirme çözümleri sunuyor.

Hızlı soğutma: Akıllı kullanıcı modlarıyla ön plana çıkan DemirDöküm A420 FI, hızlı soğutma özelliği ile kavurucu yaz sıcaklarında ortamın çok kısa zamanda istenilen ısı değerine ulaşmasını sağlayıp, kullanıcısına üst düzey konfor yaşatıyor.

Akıllı programlanabilme: Yaz, kış demeden kesintisiz ısı konforu sağlayacak özelliklerle donatılan ürün; zamanlama özelliği sayesinde ayarlanan saatte istenilen sıcaklıkta çalışarak, maksimum konfor ve minimum enerji tüketimi sağlıyor.Çoklu fan, turbo mod, düşük ses: Kullanıcısına her mevsim üst düzey konfor sunmak için geliştirilen A420 FI, çoklu fan hızı seçeneği ile ortamın havasını çabucak değiştiriyor. Sahip olduğu Turbo Mod özelliğiyle tam hızda çalışarak çok kısa sürede istenilen sıcaklık konforunu sağlayan ürün, düşük ses seviyesi ile kullanım keyfini ikiye katlıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER