Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriBosch Professional Türkiye, sağlıklı çalışma ortamları için toz emme çözümlerine odaklanıyor

Bosch Professional Türkiye, sağlıklı çalışma ortamları için toz emme çözümlerine odaklanıyor

  • Toz emme sistemleri alçıpan zımparalama, beton delme, ahşap zımparalama gibi uygulama alanlarında kullanılıyor.

Bosch Professional Türkiye, kullanıcı odaklı yaklaşımıyla ihtiyaçları en doğru teknolojilerle karşılamaya devam ediyor.

Şirket, zorlu işlerde ve tozlu ortamlarda kullanıcıların toza maruz kalmalarını engellemek amacı ile geliştirdiği toz emme sistemlerini kullanıcılarına duyurdu.  Çalışma esnasında çıplak gözle görülemeyen ince partiküllerin havada yayılmasını önleyerek koruma sağlayan toz emme sistemleri; alçıpan zımparalama, beton delme, ahşap zımparalama gibi farklı uygulama alanlarında kullanılıyor. Toz emme sistemleri birçok Bosch Professional makinesine bağlanabiliyor ve doğrudan tozun oluştuğu yerde kullanılabiliyor.

Bosch’tan Yeni GTR 550 Alçıpan Zımpara Makinesi

Bosch Professional Türkiye, sağlık kampanyası kapsamında yeni GTR 550 alçıpan zımpara makinesinin lansmanını yaptı. Her yönde zahmetsiz zımparalama yapan GTR 550; sahip olduğu yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor. “UltrfaFlexible Head” kafa yapısının sağladığı kolay kullanım ile geniş yüzeyleri, alçıpan duvar ve tavanları çok kolay zımpralayabilen GTR 550, güçlü GAS 35 M/L AFC elektrikli süpürgesi ve tamamlayıcı aksesuarları ile kullanılıyor. Kullanıcılar için çok daha temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışma imkânı sunan alçıpan zımpara makinesi, ergonomik kullanımıyla öne çıkıyor.

Bosch Professional Türkiye, güçlü toz emme sistemleri ile kullanıcılarına çok yönlü ve etkili bir çözüm sunarken, aynı zamanda kullanıcılarının sağlığını odağına almayı ve “Akciğerleriniz yerine, tozu içine hapseder” sloganıyla kullanıcılarında farkındalık yaratmayı hedefliyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER