Perşembe, Aralık 7, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaİklimlendirme SistemleriAfrika Kıtası’nda İmbat Var

Afrika Kıtası’nda İmbat Var

Yüzde yüz yerli tasarım gücüyle kendi ürün tasarımlarını hazırlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat, ürünlerini Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına sunmaya devam ediyor. Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Kamerun, Fas, Cezayir, Somali, Sudan, Mauritius, Mısır, Libya, Nijer, Tunus gibi Afrika kıtası ülkesinde ürünleriyle yer alan İmbat, şimdi de Afrika kıtasında Ruanda ve Gine pazarında.

WAQF BID-GUINEE – Gine

İslam Kalkınma fonu tarafından desteklenen üç kule ve AVM’den oluşan WAQF BID-Guineeprojesinin AVM bölümünde İmbat tropikal seri paket klimalar yer aldı. İmbat tropikal çatı tipi klimalar, T3 iklim bölgesi için, İmbat güvencesiyle yüksek dış hava koşullarına göre tasarlanmıştır. R410 A çevre dostu soğutucu akışkan kullanımı, gelişmiş kontrol ve yazılımı, düşük enerji tüketimi ile bu klimalar da hem çevreci hem ekonomiktir.15-260 kW aralığında 17 farklı kapasitede üretilmekte ve ihtiyaca göre kullanılabilmektedir.

Rwanda Revenue Authority – Ruanda

Ruanda’nın başkenti Kigali kentindeki Gelir İdaresi yönetim ofislerin kompleksinin sistem odalarının iklimlendirmesinde İmbat hassas kontrollü klimalar yer aldı. 120 kW kapasiteye kadar, hava ve su soğutmalı olarak 11 farklı modelde üretimi gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klimalar, hassasiyetle aynı anda sıcaklık ve nem kontrolü sağlaması nedeniyle güvenle tercih edilmektedir. Maksimum enerji verimliliği sağlamak üzere geliştirilen İmbat hassas kontrollü klimalarda, evaporatörde ve kondenserde yüksek ısı transfer yüzey alanı standart olarak uygulanmaktadır.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER