Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaCephe ve Çatı SistemleriPVC kapı ve pencere sistemlerinde Dayanıklılık ile Estetik Arasındaki Mükemmel Denge: Maestro

PVC kapı ve pencere sistemlerinde Dayanıklılık ile Estetik Arasındaki Mükemmel Denge: Maestro

 

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil çatısı altında yer alan Maestro; PVC sürme sistemleri, pencere, kapı, kepenk ve panjur kategorilerinde yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü ve geri dönüştürebilir ürünleri kullanıcılarla buluşturuyor.

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in çatısı altında yer alan Maestro, kurulduğu 2004 yılından bu yana PVC sektöründe yenilikleriyle öne çıkıyor.  Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünleri ile dikkat çeken Maestro Pencere ve Kapı Sistemleri, Türkiye çapında birçok bölgesel dağıtıcı ve bu dağıtıcılara bağlı üretici bayiler ile pazardaki yarışta etkin bir rol oynuyor. Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Pazarlama ve Satış Müdürü Serhat Tayfur, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle sektörde fark yarattıklarını vurguluyor.

“Yaşam alanlarını güvenli ve konforlu hale getiriyoruz”

 Yüksek yalıtım sağlayan, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilir ürünler sunduklarına dikkat çeken Serhat Tayfur, “Türkiye’de 24 adet bölgesel dağıtıcı ve 335 üretici bayi ile hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin, distribütörlük anlamında en önemli markalarından biri olarak, ürünlerimizde yüksek standartlar sağlayan malzemeler kullanarak dayanıklılık ve estetik arasında mükemmel bir denge sağlıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerinin üzerindeki ürünlerimizle, yaşam alanlarını güvenli ve konforlu hale getiriyoruz” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER