Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaCephe ve Çatı SistemleriBAŞARI İÇİN İŞBİRLİĞİ! “CPG Europe olarak sizlerle birlikte geleceği şekillendirmeye kararlıyız.”

BAŞARI İÇİN İŞBİRLİĞİ! “CPG Europe olarak sizlerle birlikte geleceği şekillendirmeye kararlıyız.”

tremco illbruck Group yeniden markalaşma sürecini tamamlayarak ünvan değişikliğine gitti; grup artık CPG Construction Products Group Europe olarak karşımızda. 

Güçlerimizi birleştirdik!

illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit ürün markaları CPG Europe çatısında birleşti. Birleşmenin ana hedefi; binaların ve yapıların sürdürülebilirlik kriterlerinin üzerine çıktığı bir dünyayı şekillendirmek!

TEK ÇATI ALTINDA BİR MARKA AİLESİ, CPG EUROPE

CPG Europe, pazar lideri bu grubu oluşturmak için 2019’da bir araya gelen tüm alt grup markalarını yansıtan yeni bir kimliği ortaya çıkardı.

1947’de ABD Ohio’da temelleri atılan ve günümüzde multi-milyar dolarlık hacmi ile New Yok Borsasına kota RPM International Inc.‘in yapı malzemeleri bölümünün Avrupa ayağı olan CPG Europe, illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex ve Dryvit dahil olmak üzere birçok Avrupa inşaat ürünü markası için yeni bir şemsiye grup markası olarak tasarlanmıştır.

CPG Europe Başkanı Melissa Schoger “İlk defa bir araya gelen bu yeni marka ailesini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu tür olağanüstü ekipleri, ürünleri ve hizmetleri bir araya getirmek, inşaat sektörüne gerçekten özel bir ürün ve hizmet kombinasyonu sunmak, müşterilerimizin artık projelerinin her alanında kolektif uzmanlık, beceri ve yeniliklerden yararlanabileceği anlamına geliyor.” diyerek grubun yeni konumunu açıklamıştır.

“ CPG Europe olarak biz, yenilikçi yaklaşımlar ve sürdürülebilir çözümler ile geleceği şekillendirmeye kararlıyız. Bu kararlılığımız, birinci sınıf teknolojiyi, gerçekten benzersiz bir hizmet sunmak için özel alanlarda onlarca yıldır inşa ettiğimiz müşteri odaklı yaklaşımımız ve becerilerimizle bir araya getirebilmemiz sayesinde gerçeğe dönüşmektedir.”

CPG Türkiye’nin SORUMLULUKLARI ARTIYOR.

tremco illbruck Group Türkiye’de artık Tremco CPG Turkey Dış Tic. A.Ş. ünvanı ile hizmet vermeye devam edecek.

Yeniden markalaşma sürecinin yanı sıra Türkiye’nin pazardaki stratejik konumu ve önemi sebebi ile grubun içerisinde ülkeye yeni sorumluluklar eklendi. CPG Europe’un ana grup markaları olarak birleşmeler firmanın bünyesine katılan Flowcrete, Vandex, Dryvit grup markalarımızın yanı sıra, Haziran 2020’den itibaren Türki Cumhuriyetleri, Balkan Ülkeleri ve İsrail de CPG Türkiye nin sorumluluk bölgesine dahil edilmiştir.

Bu yeni oluşum ile CPG Türkiye sızdırmazlık malzemeleri, izolasyon ve yapıştırıcılardan pasif yangın korumasına, yer kaplamasından su yalıtımı ve çatı kaplama çözümlerine kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün yelpazesi ile günümüzde mimarların, müteahhitlerin, planlamacıların ve sahada ustabaşlarının karşılaştığı karmaşık problemlere nokta atışı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

ETRAFINIZA BİR BAKIN! BİZ HER YERDEYİZ.

Avrupa çapında 1.400’den fazla çalışanı ve yüksek performanslı, pazar lideri ürünlerden oluşan uzun bir listeye sahip olan CPG Europe, Avrupa inşaat pazarına hizmet vermek amacıyla kimyasal olarak tasarlanmış çözümler sağlamak için ideal bir konumdadır.

CPG Europe yeniden yapılaşma süreci ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek ve Sanal CPG Şehri’nde, CPG Europe’un yüksek performanslı yapı malzemeleri çözümlerini ve ürünlerin uygulama alanlarını incelemek için cpg-europe.com adresini web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER