Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBoyaPolisan Kansaı Boya İle Evlerde Renkli Dönüşüm

Polisan Kansaı Boya İle Evlerde Renkli Dönüşüm

Yazlıklara geçiş ile balkonları, evlerin dış cephelerini yenileme isteği de arttı. Dış cepheler için Taş Grisi’, ‘Atlas Mavisi’, ‘Fildişi Sahili’ gibi seçenekler sunan Polisan Kansai Boya, iç cepheler için de sınırsız renk seçeneği bulunduruyor. ‘Grinin 20 Tonu kartelası’ ile evinde doğallığı arayanlara hitap eden Polisan Kansai Boya, yeni ürün grubu X1 Art ile de evdeki mobilya ve objeleri  renklendirmek isteyenlerin kalbini fethediyor.

“Home Cosmetics/Evimin Kozmetiği” marka konumlandırması ile sektörün öncü markalarından olan Polisan Kansai Boya’nın ürün gamında yer alan ürünlerle evlerin iç ve dış cephelerini olduğu gibi mobilya ve objeleri de kolayca renklendirmek mümkün. Boya sektöründe içeriden dışarıya, duvardan tavana her kategoride çevreye duyarlı, işlevsel faydalara sahip, teknoloji ve estetiği bir araya getiren ürünler sunan Polisan Kansai Boya, hobi boyalarını da  inovatif ürün yelpazesine ekledi. Pandemi ile birlikte evlerde geçen sürenin artması, insanların evlerini daha konforlu, renkli ve keyifli hale getirme isteğine de yansıdı. Evden çalışmanın da etkisiyle evlerinde yeni alanlar oluşturmak isteyenler, tadilat çalışması yapanlar olduğu gibi hobi amacıyla mobilyaların ve objelerin rengini değiştirenlerin sayısı da pandemi döneminde arttı. Polisan Kansai Boya, tüketicilerin bu dönemdeki ihtiyaçlarını karşılamak için hobi boyalarını inovatif ürün yelpazesine ekledi.

Objeler ve mobilyalar Polisan Kansai Boya ile renkleniyor
Polisan Kansai’nin X1 Art Hobi Boyaları ile evlerdeki kapı, masa ve sandalyelerden cam objelere, çocukların oyuncaklarından metal çerçevelere kadar geniş bir kullanım alanı sunarak, küçük dokunuşlarla evlerinin atmosferini değiştirmek isteyenlerin kalbini fethediyor. Şeker pembeden fıstık yeşiline, turkuazdan turuncuya 200’e yakın renk seçeneği sunan X1 Art Hobi Boyaları, kokusuz ve su bazlı olması özelliğiyle de öne çıkıyor.

Evlerde yeni nesil renkler
Polisan Kansai Boya, iç cephe ürün gamında yer alan Elegans Extra Yarı Mat ile duvarlarında renkli bir dönüşüm  isteyenler için sınırsız renk seçenekleri sunuyor. Polisan Kansai Boya’nın “Grinin 20 Tonu” kartelasındaki seçeneklerle sade ve doğal bir dekorasyona sahip olabilir, sezonun öne çıkan renkleri kum tonları ve toprak renkleri ile evinizi yenileyebilir, iddialı bir dönüşüm için mordan kırmızıya canlı renklere yer açabilirsiniz.

Yazlık evlerde yenilik zamanı
Polisan Kansai Boya, yaz sezonuyla birlikte yazlık evlerinin dış cephesini yenilemek isteyenler için ‘Taş Grisi’, ‘Kasırga Grisi’, ‘Buzul Beyazı’, ‘Atlas Mavisi’, ‘Kar Beyazı’, ‘Fildişi Sahili’ ve ‘Poyraz’ gibi seçeneklerle fark yaratan alternatifleri renk kartelasında bulunduruyor. Polisan Kansai’nin dış cephe boyalarından Exelans Düz, güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini ve renk değiştirmesini önleyerek, uzun süreli kullanım olanağı veriyor. Su bazlı, yüksek alkali direncine sahip, kolay uygulanabilen, yüksek örtücülüğe sahip mat dış cephe boyası A1 Akrilik Düz ise her türlü yüzeye mükemmel yapışma gösteriyor, çatlama ve dökülme yapmıyor. Rüzgarın ve yağmurun etkisiyle yıpranan balkon ve verandalarını yenilemek isteyenlere de gülümseten çözümler sunan Polisan Kansai Boya, keyifli mekanlara imzasını atıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER