Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBoyaMarshall’dan bahçe mobilyaları bakımı için mükemmel çözümler

Marshall’dan bahçe mobilyaları bakımı için mükemmel çözümler

Yaz geldi, bahçeli evlerde ve yazlıklarda kış aylarında yıpranan ahşap ve metal bahçe mobilyalarına, teras ve bahçe çitlerine bakım yapmayı planlayanlar için Marshall, etkili çözümler sunuyor. Firma, ilk günkü gibi şık ve bakımlı ahşaplar için Cuprinol, metallerde mükemmel sonuç için ise Hammerite marka ürünlerini öneriyor. 

Hem doğal hem de yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle bozulabilir. Her türlü ihtiyaca uygun olarak geliştirilmiş Cuprinol ürünleri yumuşak, sert tüm ahşaplarda güvenle kullanılıyor ve ahşaplarda oluşabilecek eskime, solma, kullanıma bağlı çizilme ve çatlama kolayca gideriliyor. Üstün formülü sayesinde, ahşabın uzun yıllar boyunca bakımını üstlenip, ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünmesini sağlıyor. 

Tüm Yapı marketlerde ve tüm Marshall bayilerinde bulunabilen Cuprinol serisi; zengin renk seçenekleriyle dış cephe ahşap bakım, iç mekân parke, panel kapı ve bahçe olmak üzere üç ayrı ürün grubuyla ahşap kullanımını bir zevke dönüştürüyor.

Hammerite ile metallerde mükemmel sonuç

Marshall’ın Hammerite markası ise en zor metal yüzeylerde en kısa sürede benzersiz görünüm sağlıyor. Antipas, astar ve son kat boyayı tek bir kutuda barındıran Hammerite, benzersiz uygulama kolaylığı ile 3 günlük işin 1 günde bitmesini sağlıyor.

Bir metalin uzun yıllar yepyeni görünmesi veya paslanmış bir metalin yenilenmesi için Hammerite’ı metal yüzeylere uygulamak yeterli. Radyatör, paslanmış beyaz eşyalar, pencere, balkon parmaklıkları, metal çitler, demir kapılar ve galvaniz gibi birçok metal yüzeylerde güvenle kullanabilen ürün ve renk seçenekleri sunuyor.

Zorlu hava koşulları ve pas oluşumuna karşı özel pigmentlendirilmiş olarak tasarlanan Hammerite ile metal yüzeylerde, tüm hava şartlarına karşı üstün direnç elde ediliyor. Doğrudan pas üstüne uygulanabilen Hammerite akmaya karşı direnç gösteriyor ve demir metallere kuvvetli bir şekilde yapışıyor. Böylece en zorlu metal alanlarda bile mükemmel bir son kat görünümü sunuyor. 

Rulo ve fırça ile kolayca sürülebildiği gibi boya tabancası ile de püskürtülen ürün hızlı kuruması sayesinde kullanıcılara zaman tasarrufu sağlıyor. Düz, çekiçlenmiş ve döküm görüntüsüyle de farklı dekoratif seçenekler sunuyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER