Pazar, Aralık 10, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBoyaFilli Boya’nın Woodwaxx® Ahşap Serisi İle Bahçe Ve Teraslarda Tazelik!

Filli Boya’nın Woodwaxx® Ahşap Serisi İle Bahçe Ve Teraslarda Tazelik!


 
Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla doğa gibi yaşam alanlarımız da renklenmeye başlıyor. Yazın renk etkisiyle canlanma ve yenilenme isteği ruhumuzun yanı sıra evimizi, yaşam alanlarımızı da sarıyor. Yaşam alanlarında doğal bir hava yaratmak isteyenlere Filli Boya en ideal çözümü ahşap koruma ürünleri ile sunuyor. Doğayla bütünlüğü sağlayan ahşap dekorasyonunuzu Filli Boya Ahşap Ürünleri ile ilk günkü gibi koruyabilirsiniz…

Yazın gelişi ile birlikte doğanın tüm renkleri canlanır. Doğadaki canlanmanın insan üzerindeki psikolojik etkisiyle beraber insanlarda yenilenme isteği doğar. Evlerde her zamankinden daha fazla zaman geçirdiğimiz bu dönemde de bazı yeniliklere daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Doğayla bütünlüğü sağlayan ahşap dekorasyonunuzu Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi ile ilk günkü gibi koruyabilir veya ahşap yüzeylerinizi trendleri yansıtan göz alıcı bir tarza getirebilirsiniz. 

Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi’nde öne çıkan; su buharı geçirgenliği sayesinde ahşabın nefes almasını sağlayan ve güneşin UV ışınlarına karşı koruyucu olan Filli Boya WoodMaXX® Aqua Universallasur ile bahçelerde, teraslarda veya iç mekanlarda yenilikleri kolayca yapabilirsiniz. 

Toprak tonları ağaç gövdesi hissi verebileceği gibi, açık renk mobilyalarla kombinlendiğinde ferah bir alan yaratabilir. Terasınızda ferah ortamlar yaratmak için Filli Boya WoodMaXX® Ahşap Serisi Renk Kartelası’ndan Burma 8099 veya Teak  8096 rengini tercih edebilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER