Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBoyaDYO, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı Batimat Paris’e Katıldı

DYO, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı Batimat Paris’e Katıldı

Türk boya sektörünün öncü ve en köklü yerli boya üreticisi olan DYO, inşaat ve yapı fuarları arasında dünyanın en büyük ve en kapsamlı ikinci fuarı olan BATIMAT Paris’te inovatif ve sektöre yön veren ürünleriyle yer aldı.

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, inşaat teknolojileri alanında 60 yıldır her iki senede bir düzenlenen dünyanın en büyük ve en kapsamlı inşaat ve yapı fuarları arasında bulunan Batimat 2022 Fuarı’na dekoratif boya gamı ile katıldı.

İnşaat sektöründeki yenilikçi çözümleri, teknolojiye tam uyumu ve doğanın sürdürülebilirliğini destekleyen projeleriyle sektöre yön veren Batimat 2022 Fuarı, bu yıl da dünyanın dört bir yanından toplam 1300 katılımcıya ev sahipliği yaptı.

İleri teknoloji ürünleri ve eşsiz renkleriyle bulunduğu alana değer katan DYO, Batimat 2022 Fuarı’nda da bilim ve insan odaklı yaklaşımıyla farkını ortaya koydu.

DYO, günümüzde İzmir ve Kocaeli’ndeki fabrikalarında tam 11 ana sektör ve bu sektörlere bağlı onlarca alt sektöre yönelik yılda yaklaşık 300 bin ton boya üretiyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER