Pazar, Aralık 10, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakYeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor

  • 1999’dan bu yana herkesin sevgilisi: Dördüncü nesil GROHE Eurosmart çok yönlü varyantları ile görenleri hayran bırakıyor
  • GROHE’nin ilk 2’si 1 arada hibrit bataryası, tek kumandalı bataryanın avantajlarını temassızın konforu ile bir araya getiriyor
  • Yeni kumanda kolu varyantları ve entegre termostat kullanıcı güvenliğini arttırıyor 

Efsanevi Bir Numara: 20 yılı aşkın bir süre önce, GROHE banyo için ilk Eurosmart bataryasını piyasaya sürdü. O zamandan bu yana, ürün serisi hızla markanın batarya portföyünün tartışmasız en çok satan ürünü haline gelerek profesyoneller için tüm zamanların en sevilen ürünlerinden biri olarak kendini kabul ettirdi. Her ne kadar serinin temel özellikleri değişmeden kalmışsa da GROHE, Eurosmart portföyünün her zaman toplumun değişen gereksinimlerine paralel büyümesini ve modern ihtiyaçlara uyarlanmasını sağlıyor. Haziran 2021’de Eurosmart serisinin yeniden lansmanının yapılması ile, GROHE temel ürünlerinden birini çağdaş tasarım ve gelecek odaklı fonksiyonlar ile yeniden şekillendiriyor.

LIXIL EMENA Lideri Jonas Brennwald, “Eurosmart her nesil ile evriminde ilerledi; pazara anlamlı ürünler sunmak istiyorsanız, bu hayati bir öneme sahip. Ortamımız sürekli bir dönüşüm içinde ve yeni ürün çözümleri ile değişen ihtiyaçlara cevap vermemiz gerekiyor. Tam da şu anda yaşanan global sağlık krizi dünyayı hijyen standartlarını yeniden düşünmeye zorluyor. Dolayısıyla, Eurosmart’ın hijyeni geliştiren temassız ve elle çalıştırılan bir hibrit versiyonunu geliştirdik. Bir diğer örnek ise, farklı yaşam durumlarının karmaşıklığını ve her tüketicinin farklı gereksinimlere sahip olduğu gerçeğini yansıtan kumanda kollu varyantlar. Uzun kumanda kolları, doktorların günlük işini basitleştirebilirken halka biçimli kumanda kolları ise birden fazla kuşağın yaşadığı evlerde, çocuklar ve yaşlılar için mükemmel. Eurosmart, inovasyonun yeni seriler ile sınırlı olmadığının mükemmel bir kanıtı. Anlamlı bir şekilde inovasyon yapmak aynı zamanda temel ürünleri yeniden şekillendirmek anlamına da geliyor. Sadece bu insan merkezli çözümler daha iyi evler yaratmamıza imkân veriyor,” diyor.

En iyi haliyle ürün çok yönlülüğü

Eurosmart banyo bataryasının yeniden lansmanı ile GROHE inovasyonda liderliğini gösteriyor: Marka sadece çağdaş tasarımı hayata geçirmekle kalmıyor aynı zamanda yeni ürün varyantlarını eksiksiz olarak sunuyor.

Eurosmart serisinin evrimi amaç odaklı ürünlerin yaratılmasına odaklanıyor ve özel kullanım durumları düşünülerek gerçekleştiriliyor: Örneğin, Eurosmart Loop kumanda kolunun merkezindeki boşluk kavramayı kolaylaştırıyor. Bu ise, ürün varyantını sınırlı motor becerilere sahip insanlar ve bakım evleri için ideal kılarak herkesin mümkün olduğunca uzun süre bağımsız şekilde yaşamasına imkân veriyor. Sağlık sektörüne yönelik Eurosmart varyantı, doktorların bataryayı dirsekleri ile çalıştırmasına izin vererek yüzeylerle teması minimize eden ekstra uzun kumanda kolu ile donatıldı. Farklı kumanda kolu varyantları doğrudan insanların yaşamları ile ilişkilendirilebiliyor ve GROHE’nin insan merkezli tasarım yaklaşımını mükemmel şekilde yansıtıyor. Bu aynı zamanda profesyonel tesisatçıları da içeriyor: Yeni açılı ürün gövdesi montaj sürecini kolaylaştırıyor.

Eurosmart’ın hibrit varyantı, hijyen söz konusu olduğunda ek avantajlar sunuyor. Manuel ve temassız bataryaların avantajlarını bir araya getiriyor. Kullanıcılar, manuel kumanda kolunu mu yoksa entegre sensör yardımıyla su akışını aktive ederek temassız teknolojiyi mi kullanacaklarına karar verebilirler. El yıkarken bataryaya dokunmaya gerek olmadığından, mikropları yayma ve çapraz bulaşma riski de minimize ediliyor. 

İşleri çocuklu ve yaşlıların bulunduğu haneler için daha da pratik hale getiren ise, Eurosmart serisinin yeni bir güvenli durdurma teknolojisi ile donatılmış olması. Entegre mikro termostat sayesinde, yanmaya bağlı yaralanmaları önlemek amacıyla sıcaklık sınırlanabiliyor. 

Eurosmart batarya serisinin sunabileceği daha da fazla şey var: Daha yüksek konfor için, spiralli varyant sunduğu tam esneklik ile saç yıkamak veya lavaboyu temizlemek için bire bir. Eurosmart serisine entegre su ve enerji tasarruflu teknolojiler, tüketicilerin daha sürdürülebilir bir yaşam tarzına ulaşma çabalarını destekliyor. GROHE EcoJoy teknolojisi, örneğin, su akışını azaltırken suyu hava ile zenginleştirerek hem mükemmel ve hacimli bir akış sağlaması hem de değerli kaynaklardan tasarruf etmesi ile çevreye duyarlı tüketiciler için harika bir seçim.

Toplamda S ile XL arasında beş boyutta temin edilebilen GROHE Eurosmart serisi, her müşteri projesi için bir çözüm sunuyor. En iyi kısım ise: Bütüncül iç mekân konseptleri için, tesisatçılar ve planlayıcılar GROHE portföyünde bataryayı hem tasarım hem de fonksiyon ile tamamlayan uyumlu Euro Ceramic ürünleri bulabiliyorlar. Ayrıca, Eurosmart serisi GROHE’bin mutfak porföyünde de bulunabilmesi ile Eurosmart’ın eşgüdümlü tasarım konseptleri için mükemmel bir seçenek yapıyor. 

Sırada neyin olduğunu, yeni dijital deneyim platformumuz GROHE X üzerinde keşfedin.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER