Salı, Aralık 5, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakORKA Banyo İş Geliştirme Müdürü Gani Ergül: “Önümüzdeki süreçte yatırımlarımız, tasarımlarımız ve...

ORKA Banyo İş Geliştirme Müdürü Gani Ergül: “Önümüzdeki süreçte yatırımlarımız, tasarımlarımız ve güçlü büyümemize devam etmeyi arzuluyoruz”

“Salgın sürecini kapsayan son 1 yıl içerisinde var olan ürünlerimize ek olarak rutubete dayanaklı, antibakteriyel, kolay temizlenen ve daha önce ürün yelpazemizde kullanmadığımız kompakt laminat ve akrilik esaslı levhalar kullanmaya başladık.”

Teknolojiyi sanat ile buluşturan ORKA Banyo, teknolojik gücünü kullanarak butik üretimi seri hale dönüştürüyor ve banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için her yıl yeni ürünler tasarlayarak imza attığı inovatif ürünlerle banyolara pratik çözümler getiriyor. ORKA Banyo İş Geliştirme Müdürü Gani Ergül ile bu yıl içerisinde öne çıkan hizmet ve ürün çalışmaları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Salgın sürecinde geliştirdiğiniz ürün modelleri hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

Salgın sürecini kapsayan son 1 yıl içerisinde var olan ürünlerimize ek olarak rutubete dayanaklı, antibakteriyel, kolay temizlenen ve daha önce ürün yelpazemizde kullanmadığımız kompakt laminat ve akrilik esaslı levhalar kullanmaya başladık. Bu malzemeleri kullanarak  tasarladığımız  banyo dolapları 2020 yılı içerisinde tasarlandı ve müşterilerimize sunuldu.

Kompakt laminat, özel üretim prosesleri sayesinde özellikle ıslak ve nemli alanlarda kullanılan, aynı zamanda antibakteriyel özelliği ile dikkat çeken, zengin renk ve yüzey avantajı sunan yeni nesil plaka ürünlerdir. Akrilik levhalar ise pürüzsüz, sert yapılı, modern, gözeneksiz, dayanaklı, hijyenik, bakımının ve temizliğinin kolay olması ile dikkat çekiyor, hasar durumunda onarımı mümkün oluşu ile ciddi avantaj sağlıyor. Ek olarak derzsiz birleşim noktaları sayesinde kir barındırmıyor.

Bu ürünlere ilave olarak lake ürünler de, hijyenik olması sebebi ile tasarımlarımızda kullanıldı.

Bu geliştirdiğiniz ürünler sektörde istediğiniz karşılığı buldu mu?

Bu tür yeni nesil plaka ürünlerden tasarlanan Craft ve Cube ürünler modern yapısı, kullanım kolaylığı ve temizlik avantajları ile beklediğimiz ilgiyi fazlasıyla sağladı, hala da talep gelmeye devam ediyor.

Şu an en rağbet gören ürün modelleri hangileri?

Yeni katalogumuzda en çok ilgi gören ürünlerimizi Craft , Cube, Moon Light, Glory, Adria, Boxes, Aura, Design, Dream, Malta, Varna, Lisbon, Nest, Cape Town, Modena, Orbit, Nuvola olarak sıralayabiliriz.

Bu yıl için yeni ürün ya da yeni bir hizmet modeli üzerine çalışmalarınız var mı?

Birlikte çalıştığımız tasarımcılarımız ve ORKA Banyo tasarım merkezimizin çizilmeye,rutubete dayanaklı, antibakteriyel ve hijyenik yeni nesil malzemeler kullanarak oluşturdukları yeni tasarım çalışmaları ve Nisan 2021’de kullanmaya başladığımız SAP yatırımımızın uygulamaları devam ediyor.  

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Yaşadığımız sürecin bize öğrettiği gibi, tabii ki öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. ORKA Banyo ailesi olarak sağlıklı günlerde yatırımlarımız, tasarımlarımız ve güçlü büyümemize devam etmeyi arzuluyoruz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER