Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/Mutfakİntema’ya “Yılın Mutfağı” ödülü!

İntema’ya “Yılın Mutfağı” ödülü!

 

Kişiye özel mimari hizmetle kullanıcılarına bütünsel mutfak çözümleri sunan İntema, Cosentino tarafından düzenlenen proje yarışmasında “Yılın Mutfağı” ödülüne layık görülü. 1978 yılından beri Türkiye’nin öncü modüler mutfak markası olarak İntema, 26 farklı satış noktasındaki profesyonel mimarları ve 45 yıllık tecrübesiyle, kullanıcılarına hayalindeki mutfağa sahip olma imkanı sunuyor.

 

İntema Mutfak, dünyadaki güncel trendleri yerel kullanım alışkanlıklarına göre şekillendirerek, kişiye özel estetik ve fonksiyonel mutfaklara imza atıyor.

Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino’nun düzenlediği Yılın Mutfağı Yarışması’nın kazananı belli oldu.

Yarışmada köklü dekorasyon dergilerinin yayın ekibinden oluşan jüri, aday mutfakları estetik, tasarım, fonksiyonellik, uyum, güncel renklerin kullanılması ve sürdürülebilirlik temalarına göre inceledi. Jürinin değerlendirmesi sonucu, “Yılın Mutfağı” projesinin sahibi Ankara – VitrA Turan Güneş Mağazası’ndan İntema mimarı Suzan Yıldız oldu.  İntema’nın modern ve yalın stildeki Inova serisiyle tasarlanan gerçek müşteri mutfağı, çeşitli mutfak markalarının aday olduğu yarışmada birincilik ödülüne layık görüldü.

Sahibini yansıtan bir mutfak…

Aile buluşmaları için yemek hazırlamayı seven müşterisine özel, geniş bir tezgah alanı oluşturan İntema mimarı, çeşitli depolama ve kiler bölümleri ekleyerek kullanıcının keyifle çalışacağı bir mutfak yarattı. Mutfak projesinde, müşterinin yaşam tarzına uygun şekilde doğal renkler ve sıcak dokulardan oluşan malzemeler kullanıldı. Üst dolap altlarındaki led aydınlatmalar tasarımın modernliğini vurgularken, mutfağa eklenen depolama çözümleri, şişelik, raf ve kiler mekanizmaları, sahibinin kullanım alışkanlıklarına uygun şekilde konumlandırıldı.

Projeden sorumlu İntema mimarı, ödüllü mutfak projesini hayata geçirirken müşterisinin yemek yapmayı sevmesi nedeniyle “U mutfak” formunda ve geniş tezgah yüzeyine sahip bir planlama yaptığını belirterek, “Kendisine çalışabileceği geniş bir tezgah alanı yarattım. Depolama kısımlarını ana tezgahtan ayrı bir yere konumlandırarak, tezgah alanında akıcılık ve ferah bir görünüm sağladık. Müşterimizin, global tasarım standartlarında hem estetik hem de fonksiyonel bir mutfak sahibi olduğunu söyleyerek memnuniyetini bildirmesi, bizleri de mutlu etti” diye konuştu.

İntema mimarları kişiye özel tasarım mutfaklar sunuyor

Türkiye’nin öncü modüler mutfak markası İntema, mutfak sektöründeki uzun yıllara dayanan uzmanlığını üst seviyeye taşıyarak, her kullanıcısına kişisel mutfak projelendirme çözümleri oluşturuyor. Siz de hayalinizdeki mutfağa kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir şekilde sahip olmak istiyorsanız, size en yakın İntema satış noktasında ücretsiz projelendirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER