Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/Mutfakİntema ile hayalimdeki mutfağa zahmetsizce kavuştum

İntema ile hayalimdeki mutfağa zahmetsizce kavuştum

Çocuklarıyla birlikte bolca zaman geçirdikleri mutfaklarını yenileme kararı alan Neycan Kuduğ, İntema’nın her müşterisine sunduğu profesyonel mimari hizmetiyle kendisine özel tasarlanmış bir mutfağa sahip olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Kiler ve depolama alanlarına kadar tüm ayrıntıların ailesinin kullanım alışkanlıklarına göre planlandığını belirten Kuduğ, “Bir profesyonelle planlama yapmanın faydasını, mutfağımızı kullandığımız her an hissediyoruz. Her şey tam olması gerektiği yerde ve çok fonksiyonel” diye ekliyor.

Neycan Kuduğ

Mutfak, günümüzde hem ailecek bir araya gelinen, hem de misafir ağırlanan evin en gözde sosyalleşme alanı haline dönüşürken, kullanıcılar her geçen gün ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bir mutfağa sahip olmayı daha çok istiyor. Özel bir firmada yönetici olarak çalışan Neycan Kuduğ, günlük koşuşturmadan sonra ailenin bir araya geldiği evin başlıca alanının mutfak olduğunu, bu nedenle kısa süre önce mutfağını yenilemeye karar verdiğini anlatıyor. Mutfak mağazalarını gezmeye başladığında İntema’nın Toscana modelini çok beğendiğini belirterek “Sunduğu tasarım çizgileriyle tam hayallerimdeki mutfaktı” diye bahsediyor.

Mutfakta çocuklarıyla birlikte zaman geçirmeyi çok sevdiklerini anlatan Neycan Kuduğ, şöyle devam ediyor:

“Yeni bir mutfak yaptırmak istediğimde öncelikle ailecek kullanım alışkanlarımıza uygun, verimli bir alan olmasını istiyordum. Yeni mutfağımızın estetik ve fonksiyonel olması, günlük rutin işlerimizde hayatımızı kolaylaştıracak pratik çözümler sunması çok önemliydi. İntema’nın sunduğu ücretsiz profesyonel mimarlık hizmetiyle günün sonunda beklentilerimizin tümü karşılandı.”

“Hayallerimdeki mutfağa sahip oldum”

Sadece estetik olarak hoş görünen bir mutfak değil, aynı zamanda depolama bölümleri ve yemek hazırlığında kullanılacak tezgah alanı bakımından ferah, pişirme gereçlerinin kolayca ulaşılabilir olduğu bir mutfak istediğini söyleyen Neycan Kuduğ, İntema Göktürk satış noktasına geldiğinde proje sorumlusu mimarın kendisini dinleyerek nasıl bir mutfak istediğini ayrıntılarıyla öğrendiğini anlatıyor:

“Projeden sorumlu mimarımız Hülya Hanım, bizim ailecek mutfağı nasıl kullandığımızı, neler yaptığımızı dinleyerek, yemek pişirme alanından kiler ve depolama yerlerine kadar tüm ayrıntıları buna göre planladı.  Bir profesyonelle planlama yapmanın faydasını, mutfağımızı kullandığımız her an hissediyoruz. Her şey tam olması gerektiği yerde ve çok fonksiyonel. Yeni mutfağımda çalıştığım her an keyifli ve beni mutlu ediyor.  Sevdiğim mutfak takımlarını sergilemeye olanak veren büfe tarzı tezgah üzeri camlı dolapları, geniş çekmeceleri ve zarif tasarımı ile bir mutfakta bulunması gereken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumda. Mutfağıma yemek ve bardak takımlarımın tamamını yerleştirebildim. Onları şu anda camlı dolaplarda sergilemek bana ayrı bir keyif veriyor. Zarif tasarımı, depolama alanlarının çokluğu, kullanışlı özellikleriyle tam hayallerimdeki mutfağa sahip oldum.”

“Tasarımdan montaja tüm süreç profesyonelce yürütüldü”

Yeni bir mutfak yaptırmanın zahmetli bir süreç olduğunu dile getiren Neycan Kuduğ, çalışan bir insan olduğu için tüm süreci İntema’nın yönettiği anahtar teslim hizmet almanın kendisine büyük zaman kazandırdığını ve her ayrıntıyla ilgilenme zahmetinden kurtardığını söylüyor.

Neycan Kuduğ, “Ben işim gereği çok yoğun çalışıyorum. Ayrıca iki çocuk annesi de olduğum için doğal olarak koşuşturmam evde de devam ediyor. Dolayısıyla mutfağımın tasarımı, yapımı ve montajı dahil tüm süreçte profesyonel hizmet almak benim için çok önemliydi. İntema ekibi tüm süreci benim için profesyonelce yürüttü. İntema’dan anahtar teslim hizmet alarak hem zamandan tasarruf ettim hem de hayalimdeki mutfağa zahmetsizce kavuştum” diye konuşuyor.

“Tamamen bize özel bir mutfağımız olması beni çok mutlu ediyor”

Yeni mutfağının kalitesinden ve planlamadan kuruluma tüm süreçte aldığı profesyonel hizmetten çok memnun kaldığını vurgulayan Neycan Kuduğ, “Yakınlarım stili ve modern çizgileriyle yeni mutfağımın göze hitap ettiğini sık sık dile getiriyor. Ancak benim için yeni mutfağımı vazgeçilmez yapan bir profesyonel tarafından tasarlanmış olması. Ürün kalitesi, titiz işçiliği ve projeden sorumlu mimarımızın bizim ihtiyaçlarımıza göre eklediği fonksiyonellik katan tasarım ayrıntılarıyla tamamen kişiselleştirilmiş bir mutfağa sahip olmak beni çok mutlu ediyor.” diye konuşuyor.

Neycan Kuduğ, yeni bir mutfak yaptırmak isteyenlere öncelikle ne istediklerini net olarak belirlemeleri tavsiyesinde bulunarak, “Sonrasında uzman kişilerden destek alarak kaliteli ve köklü bir firmayla çalışmaları süreci rahat tamamlamalarını sağlayacaktır. Satış sonrasında da hizmet almaya devam edebilecekleri güvenilir bir marka ile çalışmalarını öneririm” diyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER