Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/Mutfakİlk damlada aşk: GROHE Baulines akıllı çok yönlü bataryayı banyonuza getiriyor

İlk damlada aşk: GROHE Baulines akıllı çok yönlü bataryayı banyonuza getiriyor

En yüksek kaliteyi makul fiyat etiketiyle sunarak düşük bütçeli modern banyo konseptleri için ideal olan GROHE Baulines batarya portföyü, yeni ve modern tasarımına ek olarak daha fazla konfor sağlıyor ve su tasarruflu EcoJoy teknolojisi, günlük yaşamda daha sürdürülebilir su tüketimine imkân veriyor.

İlk büyük aşk, ilk araba, ilk daire: Hayatta asla unutamadığımız ve bizi ebediyen şekillendiren kilometre taşları vardır. Özellikle kendi evimiz, mobilyada, duvar renklerinde ve uyumlu aksesuarlarda kişisel tarzımızın öne çıktığı yer olarak, kendimizi yansıtmamıza olanak verir. Her daire, içinde yaşayan sakinleri kadar eşsizdir ve fonksiyonellik ve tasarım açısından spesifik gereksinimlere sahiptir. İster küçük odalar ile uğraşmak zorunda olun isterse küçük bir bütçe ile, iç tasarım her zaman zorluklar sunar. GROHE, her yaşam tarzı için bir çözüm sunuyor: Yeniden lansmanı yapılan Baulines batarya, makul fiyat etiketi ile yüksek kalite ve estetik tasarım peşinde olan herkese ideal bir çözüm sunuyor. 

LIXIL Global Tasarım EMENA Lideri Patrick Speck, bunu şöyle açıklıyor: “Baulines, GROHE’nin çok yönlü dünyasına giriş düzeyinde bir ürün. Bunun ötesinde, aynı zamanda konut projeleri ve mikro yaşam trendini takip eden tüketicilere de hitap ediyor. Özellikle kentlerde, alanın gitgide küçüldüğünü görüyoruz. Temel ögelerine indirgenmiş, akıllı, yoğun yaşam konseptleri ile kısıtlı alanları etkin şekilde kullanabilir, yine de yaşam kalitemizi geliştirebiliriz. Baulines, bu tür bir sadelik ve minimalizm arayışındaki insanlar için mükemmel bir ürün.”

 Modern, minimalist ve fonksiyonel: GROHE Baulines akıllı çok yönlü batarya 

Baulines banyo bataryalarının yeniden lansmanı yapılan tasarımı sayesinde, kullanıcılar artan konfor alanından faydalanıyorlar. Konik çıkış ucunun genişletilen açısı, daha kullanışlı bir su akışını güvence altına alarak, ellerinizi yıkarken etrafa su sıçramasının önüne geçiyor.

Dahası, ürün güvenlik ve sağlık açısından daha başka avantajlar da sunuyor: Tayland’ın Klaeng şehrinde bulunan ve Güneydoğu Asya’daki en sürdürülebilir fabrikalar arasında yer alan LIXIL fabrikasındaki yenilikçi çinko pres döküm işlemi sayesinde, batarya güvenli su keyfi sağlıyor. Batarya, kir girmesini engelleyen pürüzsüz şekilde kapalı yüzeyinin yanı sıra, suyun kurşun ve nikel içermemesini sağlayan özel iç su yollarına da sahip. Bunun ötesinde, iç su yollarının gövde malzemesi ile herhangi bir teması olmaması, sıcak su ve dış yüzey arasında bir bariyer oluşturulması, böylece sıcak yüzeylere temasın yol açtığı yanmadan kaçınılması anlamına geliyor. Bu ise, özellikle çocukların bulunduğu evlerin daha da güvenli olmasını sağlıyor.

Tüketicilerin daha eko-bilinçli yaşamlar yaşamasına imkân vermek, GROHE’nin sürdürülebilirlik konusundaki en büyük kaldıracı olmasıyla yeni ürünlerin geliştirilmesinde GROHE için özellikle önemli. İşte bu yüzden, yeniden lansmanı yapılan Baulines banyo bataryaları, su tasarrufu sağlayan GROHE EcoJoy teknolojisi ile donatılıyor. Bir akış sınırlayıcı, su tüketimini dakikada on litreden beş litrenin biraz üzerine düşürüyor. Bir perlatör, suyu hava ile zenginleştirerek, geleneksel bataryalar ile aynı hacimli deneyimi sağlıyor. Bu şekilde, herkes konfordan taviz vermeksizin, günlük yaşamda su tasarrufu sağlamak için kendi katkısını kolaylıkla yapabilir.  GROHE Baulines lavabo bataryasında karar kılan herkes, uyumlu Bau Seramik ve Bau Aksesuarlarını seçerek eksiksiz bir banyo konsepti yaratabilir. Form ve fonksiyonda birbiri ile uyumlu olan tüm ögeler, birlikte ev spanız için ahenkli bir entegre çözüm oluşturuyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER