Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakGeberit’in dört yenilikçi ürünüyle banyo şıklığında yeni dönem

Geberit’in dört yenilikçi ürünüyle banyo şıklığında yeni dönem

Ar-Ge sürecine yaptığı yatırımlarla ürün gamını genişletmeye devam eden Geberit; New iCon, Bambini lavabo bataryası, Geberit ONE ve Nemea ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyor. Dört yeni ürünle teknolojiyi tasarımla bütünleştiren markanın yarattığı zarafet, bugünün ve geleceğin dünyasına kalitesini işliyor.

Yenilikçi mühendislik gücüyle kullanıcısının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Geberit, çağdaş yaşam alanlarının dönüşümünü sağlıyor. Mimariye güç katan marka; daha fazla depolama alanı sunan Geberit New iCon, kromun şıklığıyla çocuklara eğlenceli hijyen deneyimi sunan Bambini lavabo bataryası, Türkiye pazarında yatay çıkışlı ilk lavaboya sahip Geberit ONE banyo mobilyası ve dokuz farklı ölçüsüyle farklı banyo tipleriyle uyumlu Nemea ile günümüz dünyasını şekillendirirken, inovatif gücüyle yaşam alanlarına bütünsel cazibe getiriyor.

Daha fazla depolama alanı ve renk çeşitliliği: Geberit New iCon

Yaratıcı bir mobilya türü ve aksesuar çeşitliliği sunarak kullanıcısına kendi benzersiz banyosunu yaratma imkanı sunan Geberit New iCon, güncel trendlere cevap veren tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş çekmece içi sayesinde daha fazla depolama alanı ve estetik görünüme sahip olan ürün, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarıyla da farklı renk seçenekleri sunuyor. Geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapağı, dolaba ulaşımı kolaylaştırırken fonksiyonel kullanım imkanı da veriyor. Tüm dolapların montajının kolay ve güvenli şekilde yapılabilmesi, kullanıcısına zaman tasarrufu sağlıyor.

Kromun şıklığıyla çocuklara en eğlenceli hijyen: Bambini lavabo bataryası

Banyo deneyimi konusunda çocuk banyoları alanına farklı bir soluk getiren Bambini serisinin yeni nesil üyesi krom kaplı Bambini lavabo bataryası, çocukların hijyen gelişimi için yeni bir yorum getiriyor. Fonksiyonel tasarımı sayesinde banyoda çocuklar için oluşabilecek tehlikeleri minimuma indiren ürün, minimal boyuttaki termostatı ile aşırı sıcak su akışını önlüyor. Krom rengin verdiği şıklıkla renkli banyolara kolaylıkla uyum sağlayan krom kaplı Bambini lavabo bataryası, pilli ve elektrikli seçenekleriyle kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.

Türkiye pazarında yatay çıkışlı ilk lavabo Geberit ONE’da

Banyoların tamamında daha fazla alan, esneklik ve temizlik imkanı veren Geberit ONE, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye pazarında bir ilke imza atıyor. Giderinin orta alanda bulunmaması sabun ve su sıçramalarının önüne geçiyor. Ar-Ge yatırımıyla güçlü bir teknik detaya sahip ürünün yatay görünüme sahip süzgeç sistemi, kendi içinde 10’dan fazla parçaya sahip yapısıyla fark yaratıyor. Ayna ve aynalı dolapların aydınlatma teknolojisi gündüz ve gece banyo kullanımını kolaylaştıracak şekilde kendiliğinden farklı modlarda çalışırken, taş ve mermer görünümlü tezgahları ise ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı dayanıklılık sağlıyor.  

Mat beyaz seçeneğiyle Türkiye pazarında ilk: Nemea

Banyolara yakışan bir kullanım deneyimine sahip olan ve pürüzsüz bir yüzeye sahip Nemea, üstün duş deneyimi vadediyor. Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren ürünün mat beyaz seçeneği ise Türkiye pazarında ilk olma özelliğini taşıyor. 9 farklı ölçüsü sayesinde fark banyo tiplerine uyum sağlayan Nemea, yaşam alanları için pratik çözüm sunuyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen ürün, bunun yanı sıra özel montaj setleriyle yerden yükseltilebiliyor. Nemea’nın kare ve dikdörtgen seçenekleri, kullanıcısı tarafından beğeni kazanırken kaydırmaz ve sağlam yapısı güvenli duş imkanı sunuyor.

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2020 yılında 3,0 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER