Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakGeberit Rimfree® klozetler ile banyo hijyeninde kurallar yeniden yazılıyor

Geberit Rimfree® klozetler ile banyo hijyeninde kurallar yeniden yazılıyor

Yaşam alanlarını günümüzün modern anlayışına uygun çözümlerle buluşturan Geberit, Rimfree® klozetlerin üstün teknolojisi sayesinde banyolarda hijyeni hakim kılıyor. Geleneksel kanallı klozetlerin en büyük problemlerinin başında gelen mikrop, kir ve tortu oluşumunu özel geliştirilmiş kanalsız yapısıyla ortadan kaldıran Rimfree®, WhirlSpray özel yıkama teknolojisiyle su tüketimini azaltıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, günümüzün yüksek hijyen anlayışı ve temizlik kolaylığını tamamen  kanalsız klozeti Rimfree® ile üst seviyeye taşıyor. Güncel teknolojinin yüksek standartları kullanılarak Ar-Ge çalışmalarıyla kusursuz hale getirilen Rimfree®, yenilikçi yıkama teknolojisi WhirlSpray sayesinde de su kaynaklarını korumaya yardımcı oluyor. Rimfree® klozetlerin özel sır KeraTect® teknolojisiyle desteklenmesi ise neredeyse gözeneksiz ve son derece pürüzsüz yüzeyiyle temizliği kolaylaştırıyor.

Rimfree®’nin kanalsız yapısıyla istenmeyen koku ve bakterilere yer yok

Şık tasarımı sayesinde her tip banyo atmosferine yüksek oranda uyum sağlayan Rimfree® kanalsız klozetler, işlevsel özellikleriyle de kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. İstenmeyen koku ve bakterileri kanalsız yapısıyla yok eden Rimfree®’nin WhirlSpray özel yıkama teknolojisi de standart yıkamaya oranla daha etkili ve ekonomik çalışıyor. Rezervuardan gelen suyu klozetin iki tarafına dengeli bir şekilde dağıtan sistem, temizliği kusursuz biçimde gerçekleştiriyor. 4,5 ya da 6 litre alternatifli su kullanımına sahip klozet, temizlikte kullanılan kimyasal madde oranını da azalttığı için çevreyi koruyor.

Neden Rimfree®? 

Kanal yok, güçlük yok, taviz yok.

Klozetinizi seçerken tasarımın yanı sıra temizlik kolaylığı da belirleyici faktörlerin başında yer alır. Geleneksel kanallı klozetler bakterileri, koku ve tortuları yüzeyde biriktirir. Geberit Rimfree® klozetler, tamamen kanalsız olarak tasarlanmıştır. Kanalların olmaması, bakterilerin birikebileceği, kokuların gelişebileceği, ulaşılması zor alanların olmaması anlamına gelir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER