Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakE.C.A. Spylos Spiralli Eviye Bataryası ile minimum alanlarda maksimum işlevsellik

E.C.A. Spylos Spiralli Eviye Bataryası ile minimum alanlarda maksimum işlevsellik

E.C.A.’nın yeni nesil teknolojiyi konforla buluşturan ürünü Spylos Sprialli Eviye Bataryası, modern görünümüyle şık bir duruş sergiliyor. 360 derece döner çıkış uçlu yapısı ve çift fonksiyonlu el duşu ile tasarlanan ürünün pirinç malzemeden üretilen gövdesi, uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlıyor. Su tasarrufu özelliği ise doğal kaynakların korunmasına destek oluyor.

Çevre ve gelecek hassasiyetiyle geliştirdiği ürünlerini teknolojiyle harmanlayan  E.C.A., Spylos Spiralli Eviye Bataryası ile farklı zevklere sahip kullanıcılara hitap ediyor. Estetik tasarımını yalın duruşuyla tamamlayan eviye bataryanın su tasarrufunu destekleyen yapısı, günlük su tüketimini minimum seviyeye indirerek sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor.. Modern dünyanın kullanıcı beklentilerine cevap veren ürünün en dar alanda dahi yüksek işlevselliğe sahip olması ise mutfaklarda fark yaratıyor.  

360 derece dönüş imkanıyla yoğun temposu olan mutfaklarda pratik kullanım

360 derece döner çıkış ucu ve minimal tasarımı ile şıklığı detayda buluşturan Spylos Spiralli Eviye Bataryası, çift fonksiyonlu el duşu ile oldukça işlevsel bir kullanıma imza atıyor. 3 bar basınçta dakikada maksimum 6 litre su akış miktarına sahip eviye bataryanın pirinç malzemeli yapısı, yüksek dayanıklılık sağlıyor. Kireç kırıcılı perlatör özelliği sayesinde kireçlenmeye karşı tam koruma sağlayan ürünün el duşu üzerinde bulunan anlık su kesme butonu, su tasarrufunu mümkün kılıyor. Özellikle çıkış ucunun 360 derece dönüş imkanı ile kullanımı kolaylaştıran ürün; restoran, catering ve fabrika mutfakları gibi yoğun temposu olan ve hijyenin temel faktör olduğu alanlarda avantaj yaratıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER