Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakDoğal kaynaklara sahip çıkan minimalist tasarım

Doğal kaynaklara sahip çıkan minimalist tasarım

Sahip olduğu ergonomik ve şık tasarımı ile minimum alan kullanımı hedefleyen E.C.A. Niobe Serisi, içerisinde yer alan 14 farklı ürünle mutfak ve banyo alanlarında kolay kullanım imkânı sunuyor. Farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler getiren E.C.A. Niobe Serisi lavabo ve eviye armatürleri minimalist dizaynı sayesinde ham madde tasarrufu sağlarken, su tasarrufu özelliğiyle de doğal kaynaklarımıza sahip çıkıyor.

Çevre hassasiyeti doğrultusunda geliştirdiği teknolojileri sektöre kazandıran E.C.A.’nın Niobe Serisi lavabo ve eviye armatürleri, mutfak ve banyo alanlarındaki ideal ergonomisiyle dikkat çekiyor. Serinin farklı özelliklerdeki 14 ürünü bütünlük ilkesi doğrultusunda üretilirken, ürünlerin her parçasının birbiri arasındaki uyumu, devamlılık hissi yaratarak mekanların estetik görünümünün tamamlayıcı unsuru oluyor.

Doğal kaynakların korunmasına yardımcı su tasarrufu özelliği

E.C.A. serilerinin hepsinde olduğu gibi Niobe Serisi’nde de su tasarrufu özellikli ürünler yer alıyor. Gerçekleştirilen tasarruf ile kullanıcıya ekonomik fayda sağlanırken, su kaynaklarının tükenmesi riskine karşı doğal kaynakların korunmasına katkı sunuluyor.

Plus X tasarım ödülüne sahip ve sabit kullanıma uygun olarak üretilen lavabo armatürü, 360 derece dönebilen çıkış uçlu kuğu borulu lavabo armatürü ve farklı rozet tercihleri bulunan ankastre lavabo armatürleri, Niobe Serisi’nin içerisinde yer alıyor. E.C.A. Niobe Lavabo Armatürleri evde kullanımın yanı sıra okul, kafe, restoran ve iş yerleri gibi kalabalık yerlerde de tercih edilebiliyor.

Minimal gövdeler kullanım alanından kazanç sağlıyor

Minimal gövdeleri ile kullanım alanlarından önemli miktarda kazanç sağlayan E.C.A. Niobe Eviye Armatürleri, çıkış ucundaki mafsal alternatifi ve sahip olduğu 360 derece dönebilen çıkış uçları ile rahat kullanım olanağı tanıyor. Duvara monte edilebilen aplike eviye armatürü seçeneği de bulunan E.C.A. Niobe Eviye Armatürleri, 3 farklı tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

E.C.A. Niobe Ankastre Lavabo, Duş ve Banyo Armatürleri ise ev, spor salonu, otel gibi farklı alanlarda kullanılabilirken göz alıcı görünümü ile bulunduğu mekanlara estetik katkı sağlıyor.

E.C.A. tüm ürünlerinde yıllara dayanan kalitesi ve tecrübesini kullanıcılarıyla paylaşırken, müşterileriyle yıllarca beraber olmayı hedefliyor. Çevresel sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda suyun ve yaşamın devamlılığını korumak için su tasarruflu ürünlerini pazara sunan E.C.A., aldığı COVID-19 Güvenli Üretim & Güvenli Hizmet Belgeleriyle de hijyen hususuna maksimum özen gösteriyor. Ayrıca E.C.A. Serel markaları, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmek için başlattığı İyileştirme Hareketi kapsamında bilinçlendirme kampanyaları da yürütüyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER