Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakBİEN ‘MAGICLEAN’ BANYODA HİJYENİ TASARIMLA BULUŞTURUYOR

BİEN ‘MAGICLEAN’ BANYODA HİJYENİ TASARIMLA BULUŞTURUYOR

Bien, Türkiye’nin ilk yüzey anti-mikrobiyel ürünü Magiclean teknolojisi ile tasarımı ıslak mekanlara taşıyor. Magiclean klozetler, mikrop tutmayan özelliği ile hijyen standartlarını maksimum düzeye çıkartıyor.

COVID-19’dan korunmak için birincil öncelik hijyenden geçiyor. Bu yüzden de evlerdeki yaşam alanlarının sıklıkla temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi büyük önem taşıyor. Hijyenin yanı sıra estetiğe de önem verenlerin markası Bien, evlerin en sık kullanılan bölümleri arasında yer alan banyo ve tuvaletleri, Türkiye’de ilk olan Magiclean yüzey teknolojisi ile buluşturuyor. Anti-mikrobiyel özellikli Bien tasarımına sahip banyolar hem görünümü hem de temizliğiyle göz dolduruyor. 

Alman Hygiene-Institut ve Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü onaylı Magiclean, özel formülüyle banyo ve tuvaletlerde mikrop barındırmıyor. 

Çevre dostu Bien’in Magiclean teknolojisi ıslak mekanlarda hijyeni en üst düzeye çıkarıyor. Böylece banyo ve tuvaletler ömür boyu maksimum hijyene, aynı zamanda pürüzsüz yüzeylere kavuşuyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER