Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaBanyo/MutfakBanyo, Geleceğin Teknolojisi ve Konforu ile Buluşuyor

Banyo, Geleceğin Teknolojisi ve Konforu ile Buluşuyor

Creavit, yepyeni inovatif ürünü WQ Akıllı Klozet ile banyoda devrim yaratıyor. Hijyen ve konforda alışkanlıkları değiştirecek geleceğin teknolojisi günümüz ile buluşuyor. 

50 yılı aşkın süredir seramik sağlık gereçleri başta olmak üzere, banyoya dair pek çok ürün grubundaki birçok yeniliği kullanıcıları ile paylaşan Creavit, sürekli gelişen ve değişen beklentilere WQ Akıllı Klozet ile yanıt veriyor. WQ Akıllı Klozet barındırdığı üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcılarının hijyen ve konfor ihtiyacını bambaşka bir boyuta taşıyor.

Teknolojinin Hijyen ve Konfor Hali

Birbirini tamamlayan birçok teknolojik özelliğiyle Creavit WQ Akıllı Klozet, kişisel temizlikte önemli bir yeri olan klasik klozetleri çağın ötesine taşıyor. Tüm özellikleri uzaktan kumandasıyla kontrol edilebilen Creavit WQ Akıllı Klozet, tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla sonraki kullanımlar için kullanıcısını hatırlıyor.  

Yavaş kapanan kapağı, 5 kademeli ve ayarlanabilir yıkama suyu sıcaklığı ayarı, kendini otomatik olarak temizleyen taharet borusu ve kötü kokuları engelleme fonksiyonu ile kullanıcısına modern hayatın sağladığı tüm hijyen olanakların sunan WQ Akıllı Klozet, kadınların ihtiyaçlarına özel ihtiyaçlarına yönelik özel modu ve antibakteriyel klozet kapağıyla maksimum hijyen vaat ediyor.

Ayarlanabilir klozet oturağı sıcaklığı, kurutma fonksiyonu ve night light led aydınlatmasıyla ise kusursuz konfor sunuyor.

Creavit Estetiğinin Getirdiği Tasarruf
 
Teknolojinin sihirli dokunuşuyla kazandığı yeni özellikler ile birlikte Creavit WQ Akıllı Klozet, tüm banyolara uyum sağlayan estetik yapısı ile dikkat çekiyor. Su tasarrufu sağlayan yapısı ve kurutma özelliğiyle birlikte tuvalet kâğıdı kullanımını da minimum seviyeye indirgeyerek tasarruf sağlanmasına imkân tanıyor.  

Estetik ve tasarımı, teknoloji ile buluşturan Creavit, kullanıcı odaklı tasarım bakış açısıyla yeni ürün geliştirmeye devam ediyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER