Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaAsansör/Taşıma SistemleriTK Elevator ile projenize ve size özel asansörü kolayca seçin

TK Elevator ile projenize ve size özel asansörü kolayca seçin

  • Global kentsel mobilite lideri TK Elevator, teknoloji ve ürünleriyle kullanıcıların yanında olduğu gibi internet sitesinde yer alan sekmesiyle de asansör tercihi yapacakların hayatını kolaylaştırıyor.
  • Ofislerden konutlara, hastanelerden sanayi tesislerine kadar onlarca mobilite seçeneğinin sunulduğu internet sitesinde, gelişmiş parametreleriyle de ihtiyaca özel çözümlerin geliştirilmesine yardımcı oluyor.  

Her projenin ve her sektörün mobilite ihtiyacı farklılık gösterebiliyor. Bu ihtiyaçlara doğru cevap verebilecek çözümlerin üretilmesi de ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. TK Elevator, internet sitesinde yer alan Projenize Uygun Asansör Seçimi sekmesi asansör tercihi yapacakların hayatını kolaylaştırıyor. İhtiyaca uygun asansör çözümlerini birkaç tuşla kolaylaştıran sekme, ofis binaları, hastaneler, plazalar ve apartmanlara uygun olan onlarca seçenekten en uygununu saniyeler içinde sunuyor. Aynı sekme içinde yer alan gelişmiş parametreler ise ihtiyaca ya da projeye özel asansörün yaratılmasına imkân tanıyor.  

Kişiselleştirilmiş asansörlere imkân tanıyor

Projede yer alan kat sayısı, seyir yüksekliği ve binadaki yaşayan insanların sayısı gibi basit bilgilerin girilmesiyle çalışan sekme, saniyeler içinde ihtiyaca özel asansör modellerini buluyor, tavsiye edilen ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin alternatiflerini de sunuyor. İhtiyaca ve projeye özel asansörün geliştirilmesine yardımcı olan gelişmiş parametre sekmesi, asansörün hızı, kabin boyutu, kapı yüksekliği, giriş sayısı olmak üzere on iki farklı seçenek sunarak, asansörlerini kişiselleştirmek isteyenlere çözüm oluyor.    

TK Elevator CEO’su Artuğ Özeren

“Doğru asansörü, doğru proje ve doğru ihtiyaçlarla buluşturuyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TK Elevator CEO’su Artuğ Özeren, “TK Elevator olarak asansör ve teknolojilerimizle modern şehirlerde insanlara hız kazandırıyor hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Sadece sunduğumuz ürünlerle değil, ürünün tercihi sırasında da kullanıcıların yanlarında olmak için hayata geçirdiğimiz sekme ile kullanıcıların, uzun yıllar ihtiyaçlarına cevap verebilecek doğru asansörü bulmalarını sağlıyoruz. Uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimle doğru asansörü doğru proje ve doğru ihtiyaçlarla buluşturuyoruz” diye konuştu.   

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER