Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaAsansör/Taşıma Sistemleri17. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, 10-13 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek

17. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, 10-13 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek

Tarsus Turkey, Temmuz ayında yapılması planlanan 17. Uluslararası Asansör İstanbul’u, katılımcılarının taleplerine ve fuarın ana destekçisi AYSAD’ın tavsiyelerine uygun olarak pandemi koşulları nedeniyle 2022 yılına erteleme kararı aldı. Alanında dünyanın 3 büyük ihtisas fuarından birisi olan Uluslararası Asansör İstanbul’u, bir yıldan uzun süredir devam eden pandemi koşullarına rağmen, olanaklı en yakın tarihte etkili ve başarılı şekilde gerçekleştirerek, asansör sektörünün tekrar ticari canlılığa kavuşması için bütün olanakları değerlendirmeye çalıştıklarını vurgulayan Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur; “Pandeminin hem yurt içinde hem de yurt dışında oluşturduğu risklerin devam etmesi üzerine bu yılki 17. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nı, 10-13 Mart 2022 tarihlerinde düzenleyeceğiz. Fuarımız, 2023 yılı bahar aylarında da tekrar kendi olağan periyoduna girmiş olacak” dedi.

Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur

17. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nın ilan edilen yeni tarihi ile ilgili açıklamalarda bulunan Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, bütün bu bekleme ve erteleme süreçleri boyunca tanıtım faaliyetlerine aralıksız devam etmiş olmanın faydalarını 2022’deki buluşmada belirgin biçimde göreceklerini söyledi. Mart 2022’deki fuarın sadece iç pazardaki değil, yakın coğrafyalar başta olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerinin buluştuğu büyük bir organizasyon olacağını ifade eden Aytemur, Türkiye Asansör Endüstrisi’nin, iç pazara ve ihracata yönelik tüm ticaret fırsatlarını kaçırmaması adına titizlikle yürütülen bu süreçte, sektörün tümünün faydasını gözeterek kendileriyle iş birliği içerisinde olan ve sabırla bekleyen tüm katılımcılara teşekkür etti.  Aytemur açıklamasında, 10-13 Mart 2022 tarihindeki buluşmada, 2019’da olduğu gibi tekrar “Bütün zamanların en verimli fuarını yaptık” diyebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

2022’deki fuar, sektörünün global düzeydeki ilk ve en kapsamlı ticari buluşması olacak!

2022 Mart’ında düzenlenecek olan 17. Uluslararası Asansör İstanbul, dünya ölçeğinde fuarsız geçen 2 yılın ardından sektörünün global düzeydeki ilk ve en kapsamlı fuarı olacak. Küresel etkenler sonrası yeniden şekillenen ve milyarlarca dolarlık satın alma talebinin biriktiği küresel tedarik zincirinde yer almak isteyen katılımcı ve ziyaretçiler, Asansör İstanbul 2022’de eşsiz ticaret fırsatlarına sahip olacak.

Detaylı Bilgi İçin; www.asansoristanbul.com

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER