Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaAlüminyum SistemleriIQ Alüminyum, yeni ürünleriyle yine ön plandaydı

IQ Alüminyum, yeni ürünleriyle yine ön plandaydı

Deceuninck kalitesi ve güvencesiyle öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, 3 – 6 Kasım 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda performans değeri yüksek, yenilikçi yeni ürünlerini tanıttı.

Müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, 3 – 6 Kasım 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda yenilikçi ve performans değeri yüksek yeni sistemlerini tanıttı. Bu yıl 22’ncisi düzenlenen ve bölgenin en önemli pencere fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda 100’ün üzerinde ülkeden 70 binin üzerinde sektör profesyoneli ve ziyaretçi bir araya geldi. Her zaman inovatif ürünleri ile adından söz ettiren IQ Alüminyum yeni serileri olan Magnus, Serenad-S Sürme Sistemleri ve İnterface Cephe Sistemi ile fuarda çok büyük ilgi gördü.

“Mükemmel seçim”

IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Direktörü Hakan Nurhan, Avrasya Pencere Fuarı’nda sergiledikleri ürünler hakkında, “IQ Alüminyum Sistemleri olarak, geniş açıklıklar için tasarlanmış yeni sürme sistemlerimizden olan Magnus ve Serenad -S ve ayrıca İnterface cephe sistemimiz ile sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz. İnovatif ürünlerimizle yer aldığımız bu fuarda, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmekten, yeni ilişkiler kurmaktan da çok memnunuz” diye konuştu.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER