Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaAlüminyum SistemleriIQ Alüminyum Sistemleri’nden Kusursuz Yeni Bir Seri; Magnus

IQ Alüminyum Sistemleri’nden Kusursuz Yeni Bir Seri; Magnus

IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile son dönem mimari yapılarındaki değişiklikleri yakından takip ederek, değişen mimari yapılara uygun, kaliteli ve çözüm odaklı tasarımlar yaratıyor.

IQ Alüminyum; geniş açıklıklar için tasarlanmış, maksimum görüş açısı ile kasa ve kanatların tamamen gizlenebildiği Magnus Sürme Sistemi’ni pazara sundu.

40 mm kanat yüksekliği, 64,6 mm kanat genişliği, 43 mm orta kanet genişliği, 75 mm kasa yüksekliği, 14,8 mm’lik ısı yalıtım köprüsü, 30 mm cam kalınlığına kadar uygulanabilme imkanı sağlayan Magnus Sürme Sistemi,  350 kilograma kadar kanat taşıma kapasitesiyle maksimum seviyede performans sergiliyor. Benzersiz su tahliye sistemine sahip Magnus, sürme sistemlerinde yaşanabilecek olan su sızıntılarını da tamamen engelliyor.  Profillerin duvar içine ve zemine gizlenebilir olması sayesinde, manzara bölünmeden görünür cam alanı maksimum seviyede kullanılarak, pratik aksesuar yapısıyla da çok kolay bir kullanım sağlıyor.

Eşiksiz yapısı, mekanlar arasında geçişte her türlü takılma sorununu çözerek benzersiz bir yaşam alanı deneyimi sunuyor..

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER