Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaDosyaAlüminyum SistemleriCARRA Mimari Alüminyum Sistemleri, bu yıl ihracatta atak yapacak

CARRA Mimari Alüminyum Sistemleri, bu yıl ihracatta atak yapacak

Alüminyum kapı, pencere ve bu sistemlere ait yerli & ithal sistem aksesuarlarını güncel gelişmeleri ve de teknolojileri takip eden CARRA Mimari Alüminyum Sistemleri, güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünleriyle müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

CARRA Mimari Alüminyum Sistemleri Genel Koordinatörü Abdullah Kara

2021 yılında kontrollü olarak yatırımlarımıza devam etmek ve ihracatta büyümek istiyoruz. 2021 ilk iki ayı ile 2020 yılı ilk iki ayı mukayese edilirse bu yıl daha iyi olacağı kanısındayız. Biz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Bu yıl PVC kutu, köşebent, T, lamalar, Led aydınlatma kapakları gibi üretimleri de yapmaya başladık.

CARRA olarak bizler 2020 yılındaki % 25 ihracatımızı 2021 yılında % 40’lara çıkarmayı hedefliyoruz. Ürün çeşitliliğimizi artırarak hedefe ulaşmayı planlıyoruz. Özbekistan da bir ofisimiz oluştu. Showroom çalışmalarımız devam ediyor. Yıl ortası gibi açılışımızı yapmayı hedefliyoruz. İhracatta Türki cumhuriyetleri, Balkanlar, Orta Asya ülkeleri ve Avrupa ülkelerinden bazılarına hizmet vermekteyiz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER