Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaÇözüm OrtağıTms Clımbex® 60- 100 Hidrolik Tırmanır Sistemleri Katar’da Barwa Bank Genel...

Tms Clımbex® 60- 100 Hidrolik Tırmanır Sistemleri Katar’da Barwa Bank Genel Müdürlük Binası Yapımında Tercih Edildi

TMS’nin kalite dayanıklılık, güvenirlilik ve yeniliğe bağlı 48 yıllık geçmişinde geliştirdiği ürünler günümüzde yüksek yapıların inşasında tercih edilmesinde büyük öneme sahipler.

Katar Lusail bölgesinde yapımına GBTC firması tarafından başlanan, ticaret merkezi ve ofis olarak kullanılacak Barwa Bank genel müdürlük binasının yapımında TMS CLIMBEX® 60KN -100 KN hidrolik tırmanır sistemleri ile SIMPEX® perde kalıplarının kullanılması tercih edilmiştir.

Yapının toplam inşaat alanı : 83.750 m2

Oturum alanı : 9350 m2

Bina 5 B+ G+2 P + 22 normal kat  olmak üzere toplam 27 kattır.

Yapının müteahhidi: GBTC İnşaat

Yapının sahibi: Barwa Bank

Binanın şaftında toplamda 68 adet 60 KN +19 adet 100 KN

kapasiteli pistonlar kullanılmış. Bu sistemler ile şaft kalıbı beton dağıtıcılar hidrolik olarak vinçten bağımsız yükseltilecektir.

TMS olarak kendimizi tedarikçiden çok bir mühendislik şirketi olarak konumlandırdığımız için, CLIMBEX® 60 KN -100 KN kapasiteli hidrolik tırmanır sistemleri ve bunlarla uyumlu bir şekilde çalışan SIMPEX® şaft kalıplarımız bu binanın yapımındaki tüm zorlukların üstesinden gelmiş, Müşterimize daha hızlı ama daha güvenli kalıp sistemleri ile en uygun maliyetli çözümü sunmuştur.

Geliştirdiğimiz ürünlerimizde ortaya çıkan yenilikçi ayrıntıların geleceğin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

TMS CLIMBEX® 50-CLIMBEX® 60-CLIMBEX® 100 HİDROLİK SİSTEMLERİ

  ClLIMBEX® hidrolik tırmanma sistemleri yüksek yapılarda kalıbın vinçten bağımsız olarak hareket etmesini sağlayan hidro mekanik bir yükseltme uygulamasıdır. 50KN, 60KN ve 100 KN yük taşıma kapasitesine sahip farklı tırmanma üniteleri mevcuttur.

Çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan CLIMBEX®

Hidrolik Tırmanma Sisteminin avantajları:

-Yüksek güvenlikli hızlı çalışma sağlar, verimli maliyet sunar.

-70 km/saat rüzgar hızına kadar güvenli tırmanma yapabilir.

-Sistem tırmanma sırasında binaya kılavuzludur.

-Büyük platformların şekli ve boyutları binanın geometrisine

göre ayarlanabilir.

-Sistem duvar daralmalarına ve eğimlerine uygundur.

-5.5 m yüksekliğe kadar döküm yüksekliği olabilir.

NEDEN TMS?

Müşteri odaklı bir şirket olarak müşterilerimiz daima işimizin merkezindedir. İhale aşamasından projenin sonuna kadar biz TMS olarak, sizlerle el ele kalıp departmanınız gibi çalışırız.

Tasarımda iyi dengelenmiş kaliteye sahip yenilikçi TMS ürünleri, modern bir üretimle birlikte müşterilerimize ilk yatırımda ve daha sonraki uygulamalarında ekonomi sağlar.

Güvenlikli kullanım en yüksek önceliğe sahip olmalıdır.

TMS sistemleri, işçilik maliyetlerinden tasarruf etmek, yanlış kullanımdan kaçınmak için tasarlanmıştır.

 Şantiyedeki iş programınızı kısaltarak her koşulda güvenli kullanım sağlar.

Sadece yenilikçi ürünlerimiz değil, mühendislik alanındaki uzmanlığımız da fark yaratıyor. Tüm müşterilerimiz, nitelikli mühendislik desteğimizin, tasarım kapasitemizin rekabet güçlerini artıracak avantajlarını hissediyorlar.

Sadık ve memnun müşterilere sahip olmak uzun vadeli başarımızın anahtarıdır. Müşterilerimizle aynı yerde olmaya gayret ediyoruz. Onların motivasyonlarını anlamak ve sadık müşterilere sahip olmak için, ürün ve hizmetlerimizin algılanan değerini yüksek tutuyoruz.

TMS G r u p olarak hedefimiz, Dünyanın her coğrafyasında pazar payımızı daha yüksek seviyelere çıkarmaktır. Global ölçekli sayılı rakiplerimiz ile ciddi bir rekabetin olduğu bu coğrafyalarda alt yapı, köprü, metro ve yüksek katlı yapılar gibi birçok yeni referans projede, yüklenici firmaların çözüm ortağı olmaktan ve ülkemizi başarılı ile temsil etmekten dolayı gurur duymaktayız.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER