Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaÇözüm OrtağıMerit Royal Diamond Hotel’in Tercihi Wilo Pompa Sistemleri

Merit Royal Diamond Hotel’in Tercihi Wilo Pompa Sistemleri

Üstün teknolojisi ile dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markası Wilo, entegre çözümleriyle Türkiye’nin en prestijli proje ve mimari yapıtlarına değer katmaya devam ediyor. Uluslararası standartlarda modern otelcilik yönetimi doğrultusunda hizmet veren Merit International Hotels & Resorts’u Girne’deki yeni yatırımı Merit Royal Diamond Otel, ısıtma, soğutma, kullanım suyu sirkülasyonu ve su temini uygulamalarındaki pompa ve pompa sistemleri ihtiyaçları için enerji Wilo markasını tercih etti.

Türkiye’deki dev projelere sürdürülebilir çözümler geliştiren Wilo’nun dikkat çeken çalışmalarından biri de Net Holding A.Ş. iştiraklerinden Merit Turizm Yatırım ve İşletmeleri A.Ş. tarafından K.K.T.C.’nin Girne kentinde hayata geçirilen Merit Royal Diamond Hotel oldu. 7 Temmuz’da kısmi ön açılışının yapılması planlanan otel, ısıtma, soğutma, kullanım suyu sirkülasyonu ve su temini uygulamalarında yüksek enerji verimliliğini sağlayan ürünleri ile Wilo pompa sistemlerini tercih etti.  

Wilo, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otel yönetimi şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam Merit International’in Girne’deki Merit Royal Diamond Hotel projesinde su temini uygulamalarında frekans konvertörü sağlayan CC panoları ile Wilo-Helix V hidrofor setleri kullanılırken kullanım suyu sirkülasyon sistemi için dünyanın ilk akıllı pompası olması özelliğini taşıyan Wilo-Straros MAXO pompa serileri tercih edildi. Otelin mekanik ihtiyaçlarına uygun, en verimli çözümlerin sunulduğu projenin ısıtma sisteminde Wilo-VeroLine-IPL ve üzerine entegre frekans konvertörlü modeli Wilo-Veroline-IP-E serileri kullanılırken soğutma sistemlerinde NP serisine ait norm tipi pompalar yer aldı.

Türkiye’deki güçlü servis ağıyla fark yaratan Wilo, bu projede de olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirebilme özelliğiyle tercih edildi. Hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine sonsuz güven veren ve projelere değer katan Wilo, kurulduğu bölgede yaratıcılık, kalite ve misafir memnuniyetiyle tanınan Merit International’ın yeni işletmesi Merit Royal Diamond Hotel’e de değer katacak.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER