Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaÇözüm OrtağıMaltepe Üniversitesi Spor Kompleksi Yapımında ALDAĞ Marka Ürünler Tercih Edildi

Maltepe Üniversitesi Spor Kompleksi Yapımında ALDAĞ Marka Ürünler Tercih Edildi

Maltepe Başıbüyük Mahallesi’nde bulunan Maltepe Üniversitesi kampüsünün spor kompleksinde Aldağ cihazları hizmet verecek. 1997 yılında kurulan Maltepe Üniversitesi, çam ormanlarının arasında 1000 dönüm açık, 300 dönüm kapalı alana sahip Marmara Eğitim Köyü’nde yer alıyor.

İklimlendirmenin gerektiği bütün alanlarda saygın referanslara sahip Aldağ, Maltepe Üniversitesi Spor Kompleksi’nin yapılarında sağlıklı, enerji ve çevre dostu iklimlendirme koşullarını sağlayacak klima santralleri, hücreli aspiratör, vantilatör ve fanların imalini gerçekleştirdi.

Maltepe Üniversitesi’nin olimpik yüzme havuzu binasında kullanılan ALP Serisi Havuz Nem Alma Santralleri, heat- pipe (ısı geri kazanım) bataryası, hermetik scroll kompresörleri, mevsim geçişlerinde, “yaz gece” ve “kış gündüz” pozisyonlarında çalışma imkânı sağlayan otomatik kontrol sistemi gibi enerji verimliliğinin ve tasarrufunun gözetildiği bileşenleri ile ideal çalışma koşulları sağlamaktadır.

Kolay sökülüp takılabilir filtreleri, klordan etkilenmemesi için özel bir film tabakası kaplı yüksek verimli ısıtma ve soğutma bataryaları ve gövde tasarımı ile bakım ve servis işlemleri için kolaylık ve ekonomi avantajlarını sunmaktadır.

Spor kompleksinin farklı yapıları için hizmet verecek 2.500–5.000 m³/h hava debisi aralığındaki klima santralleri, gövde mekanik dayanımı, sızdırmazlık, termal iletkenlik, ısı köprüsüzlük kriterlerini en iyi seviyede karşıladığını, sahip olduğu sertifikalarla kanıtlamıştır. Aldağ klima santralleri, yatırım, işletme ve bakımı kapsayan ömür boyu maliyet açısından ideal bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. 

Bu projede kullanılan 2.500– 4.000 m³/h hava debisi aralığındaki hücreli aspiratörler ve vantilatörler ile kanal tipi radyal fanlar, montaj ve bakım kolaylığının yanı sıra akustik konfor için maksimum düşük ses seviyesi avantajlarını birlikte sunmaktadır. 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER