Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaÇözüm OrtağıDoğu İklimlendirme Hava Filtrasyon Cihazları ve Hava Dağıtım Ekipmanları ile Rönesans İnşaat’ın...

Doğu İklimlendirme Hava Filtrasyon Cihazları ve Hava Dağıtım Ekipmanları ile Rönesans İnşaat’ın Yeni Yargıtay Binası Projesinde Yerini Aldı

2018 yılında yapımına başlanan dev proje, Ankara İncek’te devam ediyor. Yüksek yargı faaliyetlerini tek çatı altında toplamak hedefi ile başlanan Yeni Yargıtay Binası, 2 milyon metrekareye yakın toplam saha alanı ve 500 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. 10 blok olarak tasarlanan ve içerisinde ofis binaları, sosyal tesisler, teshin merkezi, yemekhane, poliklinik, kreş ve otopark içeren projenin 2021 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor. Yerli sermayeyi destekleyen ve çevre dostu olarak planlanan bu prestij projede, Doğu İklimlendirme 11 adet Hava Filtrasyon Cihazı ve toplam uzunluğu 35 kilometreye yakın Slot Difüzörleri ile yerini aldı.

Yüksek tavanlı, ferah mekanların iklimlendirilmesinde kullanım amacıyla tasarlanan Slot Difüzörler, dekoratif ve şık görünümü ile mimari detayların önem taşıdığı projelerde sıklıkla kullanılır. Toplayıcı veya dağıtıcı olarak kullanılabilen difüzörler, dağıtıcı amaçlı kullanım sırasında ayarlanabilir iç kanat yapısı ile iklimlendirilmiş üfleme havasını düşey, yatay ya da açılı olarak yönlendirebilir ve havanın mahal içerisinde en uç noktalara ulaşmasını sağlar. Alüminyum profillerden imal edilerek korozyon dayanımı artırılmış, uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmış slot difüzörler, duvara ya da tavana montaj için uygun yapıda üretilmiştir. Ayrıca, modüler yapısı ve difüzör içinden uygulanan, görsel bütünlüğü bozmayan bağlantı elemanları sayesinde uzun hatlarda ya da köşelerde şık bir görünüm sunar.

Baca problemi olan yerler için geliştirilen Four Kitchen Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretilmektedir. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan kokuyu ve dumanı %99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme prosesinde oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Elektrik motoru egzoz havasının üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER