Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaÇözüm OrtağıAVM’lerin Tercihi Form WSHP

AVM’lerin Tercihi Form WSHP

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından ve 56 yılı aşkın tarihinde birçok başarılı referansa sahip olan Form Şirketler Grubu, Enntepe AVM, Batman Petrol City AVM ve Elysium AVM’nin iklimlendirme ihtiyacına yüzde 100 yerli Form WSHP üniteleriyle çözüm sundu.

Form, yarım asrı aşkın sektör tecrübesi, Ar-Ge ve yerli üretime verdiği önemle 2019 itibariyle yerli su kaynaklı ısı pompası FORM WSHP’nin seri üretimine başladı. Form WSHP ısı pompaları, 3 ila 22 kW arasında değişen 6 farklı kapasitesi ile bir projede gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Ayrıca ekstra izolasyon ve kompresör ceketi opsiyonuyla özellikle sessiz çalışmanın önemli olduğu ofis uygulamalarında yoğunlukla tercih ediliyor.

Form, yerli WSHP ile AVM’lerin iklimlendirme ihtiyaçlarına verimli ve çevreci çözümler sunuyor. Form bu kapsamda üç büyük projeye imza attı. Enntepe AVM, Batman Petrol City AVM ve Elysium AVM iklimlendirme çözümü için Form WSHP kalitesini tercih etti.

Enntepe AVM’nin tercihi Form WSHP

Konya’da yer alan Enntepe AVM, açık AVM konseptinde olması ve AVM katları haricinde 3 farklı kütlede yer alan yaklaşık 200’e yakın ofisi aynı mimaride barındırmasıyla öne çıkıyor. Bu özelliği ile AVM konseptinin yanı sıra kompleks bir iş merkezi özelliği de taşıyor. Enntepe AVM’nin iklimlendirmesinde kullanılan Form WSHP, istenildiği anda birbirinden bağımsız olarak ısıtma veya soğutma yapabilen 3 kW-22 kW arasında sunduğu geniş kapasite aralığı, yüksek verimli co-axial eşanjörü, verimli kompresörleri ve optimum yapısı ile kullanıcılarına kolay kullanım ve düşük işletme maliyeti sağlıyor.

Batman Petrol City AVM Form WSHP ile iklimleniyor

Petrol City AVM, tamamı gün ışığı alan 5 katta bulunan 80 seçkin mağazası ile Batman halkına kaliteli alışveriş deneyimi sunuyor. Ayrıca Petrol City sahip olduğu 3.200 metrekarelik yeşil teras alanıyla, misafirleri için alışverişin yanında ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli anlar geçireceği bir yaşam merkezi olarak öne çıkıyor. Petrol City AVM’nin iklimlendirme ihtiyacına yüzde 100 yerli Form WSHP ürünler ile çözüm sunuldu.

Elysium AVM’de Form WSHP kalitesi dedi

Konut, Ofis, Avm ve Alışveriş Caddesinden oluşan Elysium, şehrin en eski ve en değerli lokasyonu olan Çaydaçıra kavşağında, Keban ve Malatya yoluna cepheli, 32.000 m²’lik arazi üzerinde konumlanıyor. Elazığ’da bulunan Elysium AVM, 70.000 m² inşaat alanı ile şehrin en büyük AVM’si olacak. AVM’nin kapalı alanlarının iklimlendirmesinde yüksek verimlilik ve konfor  sunan Form WSHP ısı pompaları, fiyat avantajı ve ürün kalitesiyle tercih edildi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER