Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaAyın KonuğuTürk Prysmian Kablo’nun 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nın odak noktası sürdürülebilirlik oldu

Türk Prysmian Kablo’nun 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nın odak noktası sürdürülebilirlik oldu

Türk kablo sektörünün öncü firması Türk Prysmian Kablo, 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 7 Aralık’ta gerçekleştirdi. Online olarak düzenlenen toplantının bu yılki teması sürdürülebilirlik oldu. Türk Prysmian Kablo CEO’su Ülkü Özcan, “Gücümüzü iş ortaklarımızdan almaya devam edeceğimiz 2022 yılında, odağımızda yine sürdürülebilirlik ve dijitalleşme olacak. Bu vizyonla tüm iş süreçlerimizi ve bulunduğumuz ekosistemi daha verimli bir noktaya taşımaya ve A-Takımı yetkili satıcılarımız ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Türk Prysmian Kablo CEO’su Ülkü Özcan

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 7 Aralık’ta online olarak gerçekleştirdi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı toplantının bu yılki teması sürdürülebilirlik oldu. 2021 yılının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda, toplantının teması doğrultusunda, Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyonu ve hedefleri de vurgulandı.

Türk Prysmian Kablo CEO’su Ülkü Özcan, konuşmasına, başarılarının mimarları arasında yer alan Türk Prysmian Kablo A-Takımı yetkili satıcılarına teşekkür ederek başladı. 2021 yılının bir önceki yıl olduğu gibi gerek dalgalı ekonomik koşullar gerekse pandemi nedeniyle birçok belirsizliği barındırdığını belirten Özcan, “Tüm değişken şartlara rağmen, global bir marka olmanın gücü ve siz değerli iş ortaklarımızın katkılarıyla bu zorlu yılı son derece başarılı bir şekilde geride bıraktık” dedi.

“Sürdürülebilir yarınlara birlikte yürüyoruz”

Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyonuyla yapılacak çalışmaların artarak süreceğini belirten Türk Prysmian Kablo CEO’su Ülkü Özcan, şunları söyledi: “Türk Prysmian Kablo olarak sektördeki öncü rolümüzü, odağımıza sürdürülebilirliği alarak ve dijitalleşmeye yatırım yaparak sürdürüyoruz. 2022 ve sonrasında da bu alandaki vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimize ilerlemeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz. ‘Türkiye’yi Sürdürülebilir Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuzdan aldığımız güçle, içinde bulunduğumuz tüm ekosistemi daha verimli bir noktaya taşımak üzere sürdürülebilir yarınlara doğru, Şirketimizin başarısında büyük katkısı olan A-Takımı yetkili satıcılarımızla birlikte yürüyeceğiz.”

Türk Prysmian Kablo Yurt İçi Satış Direktörü Etem Bakaç

“Sürdürülebilir yarınlara doğru birlikte yürüyoruz”

Toplantının ev sahipliğini, her yıl olduğu Türk Prysmian Kablo CEO’su ile birlikte yapan Yurt İçi Satış Direktörü Etem Bakaç enerji krizinin ve bu krizin getirdiği etkilerin üzerinde durduğu konuşmasında şunları söyledi: “Özellikle bugünkü gibi zor zamanlarda, çalışma katsayımızı daha da yükseltmeli, hep birlikte mücadele etmeliyiz. Siz A-Takımı yetkili satıcılarımızla birlikte daha sistemli ve her zaman sonuç odaklı çalışarak, bugünlerin üstesinden geleceğine dair inancımız sonsuz. 2021 yılında tüm bölgelerimizde güzel bir çıkış yakaladık. Sürdürülebilir yarınlara doğru birlikte yürüyoruz.” 

Toplantının sonunda ise, her yıl olduğu gibi, bir önceki yılı başarılı sonuçlarla tamamlayan A-Takımı yetkili satıcılarının ödülleri verildi. Bu kapsamda, 2020 yılının En Yüksek Ciro Ödülü bir kez daha, İstanbul Bölge’den Des Elektrik’in oldu.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER